Alpro

Alpro je evropská společnost se sídlem v belgickém Gentu. Již více než 40 let přináší na trh rostlinné produkty jako jsou nápoje, sójové dezerty či zmrzliny. Značka představuje alternativu k mléčným výrobkům. Produkty neobsahují laktózu, jsou vhodné pro lidi s intolerancí a naprosto všechny z vás potěší svou delikátní chutí.

Seřadit podle

Jaké nápoje značka Alpro nabízí? 

  • Sójový nápoj má výtečnou chuť a můžete jej použít do slaných i sladkých pokrmů. Sója, použitá k výrobě, neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Produkt je skvělým zdrojem vlákniny, bílkovin a vitaminů B2, B12, D. Nápoj s nízkým obsahem nasycených tuků si můžete vychutnat naprosto bez výčite v souladu se zdravým jídelníčkem. 
  • Mandlový nápoj s jemně nahořklou oříškovou vůní se perfektně hodí do teplých i studených jídel. Přidejte si jej do ranních cereálií nebo smoothie nebo si ho vychutnejte jen tak samostatně. Představuje bohatý zdroj vápníku, vitaminů B12, B2, E a D.
  • Ovesný nápoj představuje nejznámější alternativu k mléčným produktům. Přidejte jej do kávy, kaší, cereálií a jiných pokrmů teplé i studené kuchyně. Obzvlášť se hodí k pečení brownies, fit bábovek a jiných buchet. Nápoj je skvělým zdrojem vápníku a vitaminů B2, B12 a D. Alpro myslí na životní prostředí a klade důraz na udržitelnost. K výrobě používá oves z Evropy a samotný výrobní proces probíhá v Belgii.
  • Rýžový nápoj je bez přidaných cukrů, sladidel a má přirozeně nízký obsah nasycených tuků. Díky tomu skvěle zapadá do filozofie zdravého stravování. Navíc je zdrojem vápníku a obsahuje vitaminy B12 a D. Dopřejte si každé ráno vydatnou snídani. Přidejte jej do křupavých cereálií, lívancového těsta nebo do výživného smoothie. 
  • Kokosový nápoj s neodolatelnou vůní přinese k vám domů kousek exotiky. Použijte jej k přípravě sladkých jídel a koktejlů. Díky své specifické vůni se stane důležitou součástí všech moučníků. Kokosy použité pro výrobu Alpro nápoje pocházejí z jihovýchodní Asie, kde jsou kokosové palmy původním stromem a přirozenou součástí ekosystému. Nápoj obsahuje vápník a vitaminy B12 a D.