Alpro Tastes as good Rich and Creamy 3,5 % ovesný nápoj 1 l

Potraviny a nápoje

Značka: ALPRO
100% rostlinný ovesný nápoj Alpro je chutnou alternativou kravského mléka. Je přirozeně bezlaktózový, s nízkým obsahem tuků, bez přidaného cukru, a je vhodný i pro vegetariány.
Cena 49 Kč/ks při nákupu 6 ks Při nákupu 6 ks označených rostlinných nápojů značky Alpro (různé druhy) v libovolné kombinaci získáte cenu 49 Kč/ks. Akce platí do 14. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
89

Cena za 1 litr: 89 Kč

O produktu: Alpro Tastes as good Rich and Creamy 3,5 % ovesný nápoj 1 l

50142649

Hledáte chutnou a zdravou alternativu kravského mléka? Sáhněte po Alpro ovesném nápoji Tastes as good! Má bohatou krémovou chuť, obsahuje vápník a vlákninu. Nejen, že si na něm skutečně pochutnáte, ale uděláte něco dobrého i pro planetu. Oves, použitý k výrobě, pochází výhradně z Evropy, čímž se co nejvíce snižuje uhlíková stopa při dopravě, a zároveň je zde dostatek dešťových srážek, aby vystačily na závlahu úrody bez nutnosti umělého zavlažování. Rostlinná alternativa s příjemnou chutí a obsahem vlákniny, potěší nejen vegetariány. Nápoj je bez přidaných cukrů a sladidel, a má přirozeně nízký obsah tuků, takže si jej můžete vychutnat skutečně bez výčitek. Navíc obsahuje vitamíny B2, B12 a D. Ať už se rozhodnete přidat si jej do ranních cereálií, smoothie, použít jej při vaření nebo prostě pít jen tak, rozhodli jste se správně!

Budoucnost naší planety je rostlinná!

Občas je těžké zbavit se starých návyků, s Alpro rostlinnými alternativami to ale pro vás bude hračka. Udělejte i vy alespoň malý krok vpřed, protože i ten může znamenat velkou změnu pro planetu i pro vás. Alpro rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody než jejich živočišná konkurence. Navíc jsou plněné do recyklovaných,  recyklovatelných a rostlinných obalů. Alpro se snaží inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • vegetariánské
  • přirozeně s nízkým obsahem tuku
  • bez přidaného cukru nebo sladidel
  • bohaté na vlákninu
  • zdroj vápníku
  • obsahuje vitamíny B2, B12 a D

Složení

Ovesná složka (pitná voda, oves (8,7%)), slunečnicový olej, vláknina z čekankového kořene, hrachová bílkovina, uhličitan vápenatý, regulátor kyselosti (fosforečnany draselné), přírodní aromata, mořská sůl, emulgátor (lecitiny), stabilizátor (guma gellan), vitamin D2. Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučně.

Upozornění

Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte v chladničce do 7 °C a spotřebujte do 5 dnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.