Altermed

Řadit
Filtry výpisu
Altermed Venosan gel 50 g

gel 50 g

Kosmetika

Gel díky výtažkům z kaštanu koňského příznivě působí při problémech s křečovými žilami, hemeroidech a únavě nohou. Pomáhá k rychlejšímu vstřebávání otoků.

  75 Kč
  Altermed Salvena forte ústní sprej 20 ml

  ústní sprej 20 ml

  Dentální hygiena

  Ústní sprej salvena potlačuje nepříjemný zápach z úst, osvěžuje dech a posiluje dásně. Sprej obsahuje výtažek z šalvěje, máty a mentholu.

   85 Kč
   Altermed Dubová kůra gel 50 g

   gel 50 g

   Kosmetika

   Gel z dubové kůry podporuje hojení, má antiseptické a antimikrobiální účinky. Příznivě působí zejména při hemeroidech a pocení nohou.

    49 Kč
    Altermed Dubová kůra s allantoinem gel 75 ml

    gel 75 ml

    Kosmetika

    Gel příznivě působí zejména při hemeroidech a pocení nohou. Má antiseptické a antimikrobiální účinky. Díky obsahu allantoinu podporuje hojení.

     69 Kč
     Altermed Australian Tea Tree Oil 100% 10 ml

     10 ml

     Kosmetika

     Čistý olej z čajovníku australského vhodný pro zmírnění svědění po poštípaní komary, dezinfekci po výjmutí klíštěte i jiných problémů na kůži.

      155 Kč
      Altermed Muskusan masážní gel 120 g

      masážní gel 120 g

      Kosmetika

      Masážní gel, bylinný gel působící regeneračně a odstraňující svalová napětí

       135 Kč

       Svěřte svou krásu do rukou ALTERMED, jedné ze značek společnosti Omega Pharma. ALTERMED vám nabízí řadu přírodních výrobků pečujících o vaši pokožku. Produkty se výborně hodí také pro ty, kteří mají velmi citlivou kůži náchylnou ke tvorbě atopického ekzému či lupénky.

       Udržujte se ve zdravé kondici s bylinnými produkty. ALTERMED nabízí masážní gely i zklidňující gely, které šetrně ošetří a zchladí postižené místo po bodnutí hmyzem a zamezí nepříjemnému svědění. K důkladné hygieně intimních partií využijte šetrné krémové mýdlo s optimálním pH 4,5 a kyselinou mléčnou.

       Speciální produktová řada ALTERMED Leciderm je speciálně vyvinuta pro každodenní ošetření podrážděné pokožky. Aplikujte masti a krémy na postižená místa a během vteřin pocítíte příjemnou úlevu.

       Pokožka trpí nejen v létě působením silných slunečních paprsků, ale také v zimě, kdy musí čelit nízkým teplotám. V letních měsících chraňte sebe i celou rodinu opalovacími mléky či spreji z produktové řady ALTERMED Sun. V zimě dejte přednost účinnému zimnímu krému ALTERMED Panthenol Winter s výtažky z aloe vera, kolagenem, uniprosinem a mátou, který posiluje pokožku a udržuje ji hydratovanou a zdravou.