PharmaSuisse ANEUROX 600 30 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

319 ušetříte 80 Kč

Původní cena 399 Kč, sleva 20%

Cena za 1 kus(tbl): 11 Kč

O produktu

Pro Vaše nervy. Přípravek ANEUROX 600 obsahuje kyselinu alfa-lipoovou, komplex vitaminů B, vitamin E a MSM. Forma potahovaných tablet pomáhá snížit gastrické obtíže a umožňuje delší působení přípravku. ANEUROX 600 doporučujeme při snížené citlivosti, pocitů brnění a jiných příznaků poškození nervů.

  • Kyselina alfa-lipoová je nasycená mastná kyselina rozpustná ve vodě i v tucích. Působí tak uvnitř buněk i v buněčných membránách a snadno se tak dostane do všech částí nervových buněk. Tělo ji vytváří jen ve velmi malých dávkách, je přítomna ve špenátu, v mase, v játrech a pivovarských kvasnicích.
  • Vitaminy skupiny B (B12, B6, B2 a B1) příznivě ovlivňují funkci nervového systému a přispívají k normálnímu energetickému metabolismu (navíc B5).
  • Vitamin E chrání buňky před oxidativním stresem.
  • MSM (metylsulfonylmetan) je bohatým zdrojem přírodní organické síry.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe mimo jídlo.

Složení

Kyselina alfa-lipoová 600 mg, vitamin B1 1,1 mg, vitamin B2 1,4 mg, vitamin B5 6 mg, vitamin B6 1,4 mg, vitamin B12 2,5 µg, vitamin E 7,5 mg, MSM 100 mg v jedné tabletě.

Kyselina alfa-lipoová, stabilizátory: mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza; protispékavé látky: mastek, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; MSM – metylsulfonylmetan, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamin E), potahové látky: E464, E460, E570; D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), kyanokobalamin (vitamin B12), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), riboflavin (vitamin B2), thiamin hydrochlorid (vitamin B1).

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky.