Aniball Zdravotnická pomůcka pro těhotné 1 ks světle růžová

Zdravotnické prostředky

Značka: ANIBALL
Cvičební pomůcka pro těhotné Aniball snižuje riziko natržení či nástřihu hráze při porodu. Cvičení připravuje ženu na porod a posiluje svaly pánevního dna.
Skladem na e-shopu
1 529

O produktu

50094113

Prožijte porod bez komplikací. Praktická cvičební pomůcka pro těhotné Aniball snižuje riziko natržení či nástřihu hráze při porodu. Tvar balónku vychází z afrického porodnictví, kde se ženy připravují s vytvarovanou tykví – kalabasou. Její tvar umožňuje ženám vykonávat cvičení podobně jako s Aniballem. Pravidelné cvičení ženu připravuje na porod, posiluje svaly pánevního dna a předchází inkontinenci moči. Doporučují lékaři, porodní asistentky a fyzioterapeuté. Barva světle růžová.

Cvičení s Aniballem přináší:

  • snížení rizika natržení či nástřihu hráze při porodu
  • více pohodlí, méně stresu a strachu z porodu
  • nácvik vypuzování novorozence
  • posílení svalstva pánevního dna po porodu
  • prevence inkontinence moči

Aniball je bezpečný

  • Balonek stejně jako pumpička jsou vyrobeny z kvalitního biokompatibilního silikonu a při správném použití a dodržování instrukcí nemůže prasknout.
  • Aniball nevyvolává předčasný porod a nezpůsobuje trvalé natažení svalstva.
  • Během cvičení máte díky obousměrnému ventilu plnou kontrolu nad velikostí balonku. Můžete ho kdykoliv zmenšit, zcela vyfouknout a bezpečně vyjmout.


Složení

Lékařský silikon.

Použití

Cvičit začněte od ukončeného 36. týdne těhotenství. Cvičení provádějte 1x denně 15-30 minut. Podrobný popis cvičení naleznete v instruktážním videu. Respektujte Vaše tělo a balonek nafukujte na velikost, která je pro Vás komfortní, pouze do pocitu mírného pnutí. Nesmí způsobovat bolest ani jiné nepříjemné pocity.

Upozornění

Aniball nepoužívejte při rizikovém těhotenství, hrozícím předčasném porodu, jakémkoliv poševním krvácení, pokud je plánován porod císařským řezem, výskytu kondylomat nebo jiné infekční patologie v pochvě nebo v oblasti vchodu poševního, zánětu pochvy, genitálním herpesu, poranění pochvy, prekancerozách aj. patologiích čípku děložního. Jakýkoliv problém, na který při cvičení narazíte, konzultujte se svou porodní asistentkou či lékařem.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.