APIVITA Frequent Use jemný šampon pro každodenní použití 250 ml

Kosmetika

Značka: APIVITA
5.0
Jemný šampon pro každodenní použití APIVITA Frequent Use s medem a heřmánkem čistí vlasy velmi šetrně a zároveň respektuje přirozenou flóru pokožky hlavy.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50135835

Jemný šampon pro každodenní použití APIVITA Frequent Use s medem a heřmánkem čistí vlasy velmi šetrně a zároveň respektuje přirozenou flóru pokožky hlavy. Obsahuje bylinnou směs APISHIELD HS Complex, která bioflóru vlasové pokožky chrání a posiluje obranu vlasů před škodlivými agresory. Těmi mohou být například kadeřnické úpravy, ale i znečištěné ovzduší. Med a panthenol poskytují vlasům hydrataci, zanechává je hebké a pružné a chrání před třepením konečků. Organické výtažky z řeckého heřmánku a měsíčku a esenciální oleje z levandule a pelargonie zklidňují pokožku hlavy a provoní vlasy.

Výsledek

  • čistí vlasy zvlášť šetrně, zklidňuje pokožku hlavy
  • hydratuje vlasy a zanechává je hebké a pružné
  • zabraňuje třepení konečků


Složení

  • 93 % složek přírodního původu
  • med*, panthenol
  • extrakt z květů heřmánku*
  • extrakty z bavlníku, měsíčku*, mydlice lékařské a rozmarýnu*
  • esenciální oleje z levandule* a pelargonie*
  • vodu nahrazuje tonizující anti-ageing výtažek z organického řeckého rozmarýnu

Použití

Malé množství šamponu naneste do vlasů a jemně vmasírujte. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. 

Upozornění

Zamezte styku s očima. Jen k zevnímu použití.

*Organické složky.

O značce

Kosmetická společnost APIVITA je svět, ve kterém je příroda na prvním místě. Produkty inspirované věčnou synergií mezi včelami a řeckou krajinou, vytváří v duchu udržitelnosti a odpovědnosti k životnímu prostředí, a využívá tradiční zkušenost tak, aby ladila s efektivitou, za účelem dosažení krásy.

Řecká příroda – chráněné útočiště přírodních pokladů

Řecká krajina vyniká výjimečnou biodiverzitou, její flóra však musí být maximálně přizpůsobivá, aby přežila v tomto jižním klimatu. Původní druhy vyvíjejí vysoké koncentrace bioaktivních molekul k posílení odolnosti a regenerace, a nabízejí nekonečnou rezervu aktivních látek s vysokou biologickou hodnotou.

Med je nektarem bohů

Včely jsou alchymisté přírody – jejich organizovaná společenství, která se řídí vyšším obecným dobrem, vytváří produkty s nejúčinnějšími ochrannými, hojivými a omlazujícími vlastnostmi. Med je však vyživující ambrozií nejen pro včelí společenství. I pro nás má neocenitelné nutriční benefity, je také přirozeným spojencem pokožky, a díky hydratačním a změkčujícím vlastnostem pomáhá obnovit její komfort.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.