APIVITA Hand Cream Intensive Moisturizing intenzivně hydratující krém na ruce 50 ml

Kosmetika

Značka: APIVITA
Intenzivně hydratující krém na ruce APIVITA Hand Cream Intensive Moisturizing s medem a kyselinou hyaluronovou zanechává pokožku jemnou a provoněnou.
Skladem na e-shopu
199

O produktu

50135838

Intenzivně hydratující krém na ruce APIVITA Hand Cream Intensive Moisturizing s medem a kyselinou hyaluronovou je sestaven z kvalitních přírodních ingrediencí, které změkčují pokožku a udržují její přirozenou hydrataci. Bohatou texturu krému tvoří přírodní másla, avokádový a olivový olej a silně hydratující složky glycerin, Aloe vera a kyselina hyaluronová. Další výživu pokožce poskytují tymiánový med a obsažené vitaminy: panthenol, biotin, vitamin E. Voda je v krému nahrazena nálevem z řeckého horského biologického čaje s antioxidačními účinky. Krém se lehce vstřebává a zanechává pokožku vláčnou, jemnou a provoněnou přírodní silicí z pomeranče.

Výsledek

 • změkčuje pokožku rukou a udržuje její přirozenou hydrataci
 • vyživuje pokožku i nehty, chrání před každodenním agresivním prostředím
 • zanechává ruce jemné a lehce provoněné


Složení

 • 96 % jeho složek je přírodního původu
 • tymiánový med, propolis, včelí vosk
 • kyselina hyaluronová je přírodní molekula, která se nachází v pokožce i vlasech, působí jako magnet, který dokáže přitáhnout a udržet vlhkost v objemu až tisícinásobku své hmotnosti
 • Aloe vera, bambucké máslo, kakaové máslo
 • avokádový olej, olivový olej
 • panthenol, biotin, vitamin E
 • esenciální olej z pomeranče
 • řecký horský čaj s antioxidačními účinky

O značce

Kosmetická společnost APIVITA je svět, ve kterém je příroda na prvním místě. Produkty inspirované věčnou synergií mezi včelami a řeckou krajinou, vytváří v duchu udržitelnosti a odpovědnosti k životnímu prostředí, a využívá tradiční zkušenost tak, aby ladila s efektivitou, za účelem dosažení krásy.

Řecká příroda – chráněné útočiště přírodních pokladů

Řecká krajina vyniká výjimečnou biodiverzitou, její flóra však musí být maximálně přizpůsobivá, aby přežila v tomto jižním klimatu. Původní druhy vyvíjejí vysoké koncentrace bioaktivních molekul k posílení odolnosti a regenerace, a nabízejí nekonečnou rezervu aktivních látek s vysokou biologickou hodnotou.

Med je nektarem bohů

Včely jsou alchymisté přírody – jejich organizovaná společenství, která se řídí vyšším obecným dobrem, vytváří produkty s nejúčinnějšími ochrannými, hojivými a omlazujícími vlastnostmi. Med je však vyživující ambrozií nejen pro včelí společenství. I pro nás má neocenitelné nutriční benefity, je také přirozeným spojencem pokožky, a díky hydratačním a změkčujícím vlastnostem pomáhá obnovit její komfort.

APIVITA Hand Cream Intensive Moisturizing intenzivně hydratující krém na ruce 50 mlx

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.