Apotheke BIO Psyllium 150 g

Doplněk stravy

Značka: APOTHEKE
Rozpustná vláknina získávaná z osemení jitrocele indického (psyllium). Pro normální funkci střevního traktu a správné vyprazdňování. Pro dospělé a děti od 6 let.
Skladem na e-shopu
129

Cena za 1 kg: 860 Kč

O produktu

50028315

Psyllium je rozpustná vláknina, která se získává ze slupek jitrocele indického (Plantago ovata). Má schopnost ve střevě vázat velké množství vody a mnohonásobně zvětšit svůj objem. Tím se zvýší objem stolice, podpoří peristaltika střev a pomáhá tak snadnému vyprazdňování. Přirozenou cestou odvádí z těla škodlivé látky a přispívá k normální funkci střevního traktu. Pomáhá také udržet správnou hladinu krevního cholesterolu a krevních lipidů.


Dávkování

Ráno nalačno nebo večer před spaním rozmíchejte 1-2 lžičky v 250 ml vlažné vody a vypijte. Maximální denní dávka je 5 čajových lžiček za den. Děti od 6 do 12 let užívají 1-2 čajové lžičky 1x denně. Zapijte ještě dalším šálkem nápoje. Lze použít čaj, ovocnou šťávu nebo džus. Psyllium můžete přidat také do jogurtu, kaše nebo polévky.

Složení

Bio jitrocel indický - slupky (Plantago ovata).

Upozornění

Není určeno pro děti do 6 let. Přípravek může snižovat hladinu cukru v krvi. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.