Čaje a čajové směsi

Apotheke Dětský čaj uklidňující nálevové sáčky 20x1,5 g

Značka: APOTHEKE

Bylinná směs obsahuje meduňku, heřmánek, mátu a fenykl, a je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Meduňka a máta přispívají k dobrému spánku. Heřmánek navozuje optimální relaxaci a zdravý spánek.

49

Cena za 100 g: 163,33 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Apotheke Dětský čaj uklidňující nálevové sáčky 20x1,5 g

50000190

Úvod

Apotheke Dětský čaj uklidňující je chutná bylinná směs vhodná pro děti již od ukončeného 6. měsíce věku. Meduňka přispívá k dobrému spánku. Heřmánek pomáhá zklidňovat dýchací trakt, navozuje optimální relaxaci a zdravý spánek. Máta, meduňka a heřmánek pomáhají podporovat zažívání, fenykl pomáhá při nadýmání. Klidný spánek vašeho děťátka zajistí pohodu celé rodiny.

Hlavní vlastnosti:

  • chutná bylinná směs pro děti
  • již od ukončeného 6. měsíce
  • meduňka přispívá k dobrému spánku
  • heřmánek navozuje optimální relaxaci
  • fenykl pomáhá při nadýmání

Složení

Bio meduňka nať (Herba melissae) 40 %, bio máta nať (Herba menthae piperitae) 35 %, bio heřmánek květ (Flos chamomillae) 21 %, bio fenykl plod (Fructus foeniculi) 4 %.


Použití

1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 min vyluhovat. Čaj připravujte vždy čerstvý. Sáček lze použít pouze jednou. Děti od ukončeného 6. měsíce 1 šálek za den. Děti od 3 let 2 – 3 šálky za den.


Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte ho kojencům z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšení kazivosti zubů. Maximální dávka cukru na 1 hrnek (250 ml vody) je 12,5 g (max. 5 g/100 ml). Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.