Čaje a čajové směsi

Apotheke BIO Dětský čaj heřmánkový nálevové sáčky 20x1 g

Značka: APOTHEKE
Produktová řada: BIO
5.0

Dětský čaj s heřmánkem je vhodný pro děti již od 1. týdne života. Heřmánek podporuje zažívání. Napomáhá relaxaci a dobrému spánku, kladně ovlivňuje funkci dýchacího systému a přirozenou obranyschopnost.

49

Cena za 100 g: 245,00 Kč

O produktu: Apotheke BIO Dětský čaj heřmánkový nálevové sáčky 20x1 g

50072367

Úvod

Dětský čaj s heřmánkem je vhodný pro děti již od 1. týdne života k doplnění pitného režimu. Heřmánek podporuje zažívání. Napomáhá relaxaci a dobrému spánku, kladně ovlivňuje funkci dýchacího systému a přirozenou obranyschopnost. Složení čaje bylo schváleno Českou pediatrickou společností.

Hlavní vlastnosti:

  • dětský bylinný jednodruhový čaj v nálevových sáčcích
  • vhodný pro děti od ukončeného 1. týdne věku
  • heřmánek podporuje zažívání, relaxaci a přirozenou obranyschopnost

Složení

Bio heřmánek květ (Flos chamomillae).


Použití

Dětem od ukončeného 1. týdne podáváme podle potřeby po lžičkách max. 1 šálek za den. Děti od 6 měsíců 1 – 3 šálky za den.
1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 min vyluhovat. Čaj připravujte vždy čerstvý. Sáček lze použít pouze jednou.


Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte ho kojencům z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšení kazivosti zubů. Maximální dávka cukru na 1 hrnek (250 ml vody) je 12,5 g (max. 5 g/100 ml). Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.