Apotheke Na odvodnění porcovaný čaj 20x1,5 g

Doplněk stravy

Značka: APOTHEKE
5.0
Bylinný čaj s kopřivou a břízou, které podporují vylučování vody z organismu. Obsahuje echinaceu a vřes pro normální funkci dolních močových cest.
Skladem na e-shopu
49

Cena za 100 g: 163 Kč

O produktu

50108287

Bylinný čaj s kopřivou a břízou, které podporují vylučování vody z organismu a normální činnost ledvin. Apotheke Na odvodnění porcovaný čaj dále obsahuje echinaceu neboli třapatku, která podporuje imunitu i normální funkci dolních močových cest. Vřes přispívá k normální funkci močové soustavy.

Hlavní vlastnosti:

  • kopřiva a bříza podporují vylučování vody z organismu a normální činnost ledvin
  • třapatka nachová podporuje normální funkci dolních močových cest
  • vřes přispívá k normální funkci močové soustavy

Složení

Složení (v 1 nálevovém sáčku): Kopřiva dvoudomá – nať (Herba urticae) 450 mg, vřes obecný – nať (Herba callunae) 450 mg, bříza bělokorá – list (Folium betulae) 255 mg, svízel syřišťový – nať (Herba galii veri) 120 mg, měsíček lékařský – květ (Flos calendulae), echinacea purpurová – ňať (Herba echinacei), klanopraška čínská – plod (Fructus schisandrae).

Použití

1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 15 min vyluhovat. Doporučené dávkování: 1 až 2 šálky za den.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti. Nekonzumujte v případě srdečního a ledvinového onemocnění spojeného s otoky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.