Apotheke Psyllium 300 g

Doplněk stravy

Značka: APOTHEKE
Rozpustná vláknina získávaná z osemení jitrocele indického (psyllium). Pro normální funkci střevního traktu a správné vyprazdňování. Pro dospělé a děti od 6 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
169

Cena za 100 g: 56 Kč

O produktu

50094633

Psyllium je rozpustná vláknina, která se získává ze slupek jitrocele indického (Plantago ovata). Má schopnost ve střevě vázat velké množství vody a mnohonásobně zvětšit svůj objem. Tím se zvýší objem stolice, podpoří peristaltika střev a pomáhá tak snadnému vyprazdňování, navozuje pocit sytosti. Přirozenou cestou odvádí z těla škodlivé látky a přispívá k normální funkci střevního traktu. Pomáhá také udržet správnou hladinu krevního cholesterolu a krevních lipidů.


Dávkování

Ráno nalačno nebo večer před spaním rozmíchejte 1-2 lžičky v 250 ml vlažné vody a vypijte. Maximální denní dávka je 5 čajových lžiček za den. Děti od 6 do 12 let užívají 1-2 čajové lžičky 1x denně. Zapijte ještě dalším šálkem nápoje. Lze použít čaj, ovocnou šťávu nebo džus. Psyllium můžete přidat také do jogurtu, kaše nebo polévky.

Složení

Plantago ovata (slupky jitrocele indického).

Upozornění

Není určeno pro děti do 6 let. Přípravek může snižovat hladinu cukru v krvi. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.