Kosmetika

Aromatica Kosmín při únavě a námaze očí emulgel 25 ml

Značka: AROMATICA
Produktová řada: Kosmín
  • Bylinný emulgel k péči o unavené a namáhané oči, k jejich zklidnění a omezení slzení. Obsahuje kombinaci rostlinných výtažků, která ošetřuje oční okolí a osvěžuje unavené oči.
119

O produktu: Aromatica Kosmín při únavě a námaze očí emulgel 25 ml

50000401

Úvod

Bylinný emulgel se světlíkem lékařským a dalšími extrakty je moderní aplikační formou umožňující snadné vstřebávání účinných látek. Přípravek na lehké emulzní bázi se snadno roztírá, příjemně chladí a nezanechává mastný film na pokožce. Obsahuje kombinaci rostlinných výtažků, která ošetřuje oční okolí a osvěžuje unavené oči. Světlík lékařský působí protizánětlivě, podporuje hojení a prospívá unaveným očím. Měsíček lékařský podporuje hojení a regeneraci pokožky. Fenykl obecný má mírný protizánětlivý účinek na kůži. Panthenol podporuje zvlhčení a regeneraci pokožky. Posiluje její pružnost a zdravý vzhled. Absence barviv a parfemace snižuje riziko alergické reakce.

Hlavní vlastnosti:

  • k péči o unavené a namáhané oči
  • vhodné při práci na PC a jízdě autem 
  • neobsahuje syntetická barviva ani parfémy

Složení

Demineralizovaná voda, extrakt ze světlíku lékařského, polymer, sojový olej BIO, isopropylmyristát, přírodní konzervant, fenyklová silice, D-panthenol, extrakt z měsíčku lékařského.


Použití

Podle potřeby jemně vtírejte na zavřená víčka a do okolí očí.


Upozornění

Přípravek se nesmí dostat do oka! Po aplikaci si pečlivě umyjte ruce, aby nedošlo k náhodnému zasažení očí! U lidí s citlivou pokožkou doporučujeme před aplikací ověřit snášenlivost emulgelu vetřením malého množství do kůže.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.