Péče o oční okolí (128)

Řadit
Filtry výpisu
Uriage EAU Thermale Hydratační krém na oční partie 15 ml

15 ml

Kosmetika

Hydratační krém na oční partie. Díky svému vyhlazovacímu účinku tento přípravek snižuje výskyt drobných vrásek způsobených dehydratací. Pleti dodává svěžest a snižuje i výskyt kruhů pod očima. Tento přípravek hydratuje jemnou pokožku kolem očí.

Péče o oční okolí

Péče o oční okolí

Oční okolí patří k těm místům obličeje, které nejsnáze prozradí váš věk. Vějířky kolem očí a kruhy nebo váčky pod očima patří mezi první přirozené známky stárnutí. Kromě toho je jemná pleť v okolí očí vystavena působení mnoha vnějších vlivů, jako je UV záření, znečištěné ovzduší, alergeny, počasí apod.

Čas sice zastavit nelze, jeho působení na pleť ale určitě trochu přibrzdit můžeme. Věnujte proto každý den pár minut péči o oční okolí a omezte viditelnost vrásek nebo kruhů pod očima pomocí kosmetiky, již experti vyvinuli speciálně k péči o oční okolí.

Krémy na oči se nanášejí zpravidla dvakrát denně, ráno a večer na pečlivě očištěnou a osušenou pleť – to je podmínkou pro dobré vstřebávání aktivních složek přípravků. Krémy na oči se nanášejí na horní a spodní víčka a okolí očí jemným poklepáváním. Krémy na oči a oční okolí mají jemnou texturu pro snadné pronikání aktivních látek do pokožky a na rozdíl od krémů k ošetření pleti celého obličeje oči nedráždí. Máte-li citlivé oči, vybírejte raději oční krém bez parfemace.

Podle problému, který vás nejvíce trápí, můžete zvolit oční krém proti vráskám (často označovaný jako anti-age) nebo speciální krémy na kruhy pod očima s rozjasňujícími účinky. Oční krémy obsahují celou řadu aktivních složek, které působí proti mimickým vráskám, zpevňují oční okolí, hydratují, vyživují, působí antioxidačně, podporují prokrvení, přispívají k regeneraci kožních buněk, pomáhají zmírňovat otoky víček a redukují kruhy pod očima. Vyzkoušet můžete krémy na oční víčka a oční okolí s kyselinou hyaluronovou, což je aktuálně ve světě kosmetiky nejoceňovanější složka pro hydrataci a vyplnění vrásek, dále krémy s arganovým a dalšími luxusními rostlinnými oleji, zpevňujícím kolagenem, antioxidačním vitaminem E, termální vodou nebo rostlinnými výtažky té nejvyšší kvality. Zajímavými složkami jsou například výtažky z kaviáru či hlemýždího slizu.