Veterinární přípravky

Arpalit Care Zubní pasta s chlorhexidinem 50 ml

Značka: ARPALIT
  • Veterinární zubní pasta Arpalit Care s obsahem chlorhexidin glukonátu a glukonátu zinečnatého je určená k běžné dentální hygieně psů a koček.
125

O produktu: Arpalit Care Zubní pasta s chlorhexidinem 50 ml

50143828

Úvod

Dentální hygiena by měla být nedílnou součástí péče o vašeho čtyřnohého mazlíčka. Veterinární zubní pasta Arpalit Care obsahuje chlorhexidin glukonát a glukonát zinečnatý, které napomáhají snížit množství bakterií v ústní dutině, snížit tvorbu zubního plaku a kamene, a osvěžit dech. Pasta má lahodnou masovou příchuť, takže bude pro vašeho mazlíčka čištění příjemné. Pasta je určená k běžnému každodennímu čištění zubů, i jako prevence periodontálních potíží.

Hlavní vlastnosti:

  • zubní pasta pro psy a kočky
  • příjemná masová příchuť
  • bojuje proti usazování zubního kamene

Složení

AQUA, SORBITOL, DICALCIUM PHOSPHATE DIHYDRATE, SILICA, CELLULOSE GUM, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM SACCHARIN, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, ZINC GLUCONATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, BENZYLALCOHOL, FURFURAL, DIMETHYLHYDROXY FURANONE.


Použití

Přiměřené množství zubní pasty naneste na přiložený prstový kartáček a vyčistěte psovi nebo kočce všechny zuby. Čištění provádějte pravidelně, a to denně nebo dle pokynů veterinárního lékaře. K čištění používejte vždy speciální zubní kartáček přizpůsobený k péči o zuby psů a koček.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.