Doplněk stravy

Nutricius Arthroboswell Boswellia serrata 350 mg 180 tablet

Značka: NUTRICIUS

Přípravek Arthroboswell obsahuje extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky Nutricius získáte nejlevnější produkt za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
499

Cena za 100 g: 509,18 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Nutricius Arthroboswell Boswellia serrata 350 mg 180 tablet

50077370

Úvod

Boswellia Serrata: Je to nízký strom rostoucí v severní Africe, Indii a na středním východě. Z pryskyřice Boswellia seratta se extrakcí získávají Boswellové kyseliny, které napomáhají k normálnímu stavu kostí a kloubů, normální činnosti gastrointestinálního traktu, srdce a hladiny cholesterolu v krvi.

Složení v 1 tabletě:

350 mg kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata, extrakt 65 %), mikrokrystalická celulóza (protispékavá látka), stearan hořečnatý (protispékavá látka), karboxymethylcelulóza (zahušťující látka)

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu 3x denně.

Balení:

180 tablet - dávka na 2 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Ojediněle může dojít k výskytu alergické reakce u osob citlivých na některé složky přípravku. V těchto případech ukončete užívání. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečným zářením. Uchovávejte v suchu a temnu. Vhodné pro vegany.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.