Nutricius

Seřadit podle
Beta-karoten EXTRA obsahuje betakaroten, který je přirozeným zdrojem vitamínu A. Vitamín A napomáhá  udržení normálního stavu pokožky a zraku.
Vitamín B12 EXTRA je doplněk stravy obsahující vitamín B12 ((kyanokobalamin)) ze skupiny vitamínů B, které jsou rozpustné ve vodě.
Plnohodnotná nízkokalorická náhrada stravy NutriSlim 7 days je vhodná při kontrole hmotnosti. 1000 mg Acethyl L-karnitinu v jedné dávce.
Tablety s vitamin D3 v extra silné dávce pro dospělé. Pro podporu imunity, zdravé kosti, zuby a normální vstřebávání vápníku.
Při užívání přípravku se D-Manosa v nezměněné formě vylučuje ledvinami do moče, kde se váže na povrch bakterií Escherichia coli a následně je vyloučena močí z těla ven.
Stolní sladidlo s vysokou sladivostí a nízkým glykemickým indexem.
Tablety s obsahem kyseliny listové (800 µg), která je důležitá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vhodné pro těhotné a kojící ženy.
Cucavé tablety pro děti od 3 let s hlívou ústřičnou, šípky, vitaminy C, D a zinkem. S vynikající jahodovou příchutí.
Nutricius vybrané sleva 20% (únor 2023)
Tablety s obsahem biotinu, který je důležitý pro zdravý vzhled vlasů a pomáhá udržovat krásnou pokožku. Vhodné pro dospělé a děti od 12 let.
Koncentrovaný rybí olej s obsahem omega-3 mastných kyselin pro děti.
Obsahuje DHA a EPA, které přispívají k normální činnosti srdce.
Melatonin je tělu přirozená látka, která pomáhá zkrátit usínání.
S hydrolyzovaným kolagenem bude Vaše pokožka pružná, hebká a krásná.
Komplex látek s kofeinem a panthenolem při nadměrném vypadávání vlasů.
Syneslim – je přípravek, který obsahuje dvě účinné látky SYNEFRIN a L-KARNITIN TERTRAT.
2x90 tablet + dárek Vitamin B12 extra 1000 µg
Esenciální aminokyselina L-methionin a biotin, který příznivě ovlivňuje stav vlasů a pokožky ve vánočním balení s 30ti tabletami vitaminu B12 jako dárek.
Teplá koupel s epsomskou solí pomůže odbourat stres a uvolnit unavené svaly.
Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.  Zinek EXTRA 25 mg je doplněk stravy určený pro dospělé.
Vitamín B12 EXTRA je doplněk stravy obsahující vitamín B12 ((kyanokobalamin)) ze skupiny vitamínů B, které jsou rozpustné ve vodě.
Přípravek Arthroboswell obsahuje extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata.
Přípravek Perfect HAIR gold obsahuje esenciální aminokyselinu L- methionin, která musí být tělu dodána potravou, jelikož ji lidský organismus nedokáže vytvořit.
Přípravek VenoSTOP obsahuje 450mg Diosminu a 50mg Hesperidinu v jedné tabletě.
Beta-karoten EXTRA obsahuje betakaroten, který je přirozeným zdrojem vitamínu A. Vitamín A napomáhá udržení normálního stavu pokožky a zraku.
Cucavé tablety pro děti od 3 let s hlívou ústřičnou, šípky, vitaminy C, D a zinkem. S vynikající jahodovou příchutí.