Aspirin Protect 100 mg 98 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

105

O produktu

Aspirin Protect brání tvorbě krevních sraženin a chrání před ucpáním tepen. Přípravek se užívá u dospělých k dlouhodobé léčbě s prokázaným onemocněním tepenného řečiště např. stabilní angina pectoris, stavy po proběhlém infarktu myokardu, stavy po cévní mozkové příhodě nebo po transitorní ischemické atace). Aspirin Protect se také užívá při podezření na akutní infarkt myokardu nebo záchvat nestabilní anginy pectoris. Bez porady s lékařem může být přípravek Aspirin Protect užíván k dlouhodobé léčbě nemocných po proběhlém infarktu myokardu nebo po cévní mozkové příhodě a/nebo po tranzitorní ischemické atace. Bez porady s lékařem může být také Aspirin Protect užíván (samostatně nebo v kombinaci s jinými léky) po cévních operacích, nebo po jiných výkonech na cévním řečišti (angioplastika, zavedení tzv. stentů a podobně).

Dávkování

Dospělí užívají 1-3 tablety denně. Bez porady s lékařem užívejte vždy nejnižší dávku, to znamená 1 tabletu denně. Tablety užívejte nejméně 30 minut před jídlem s dostatečným množstvím vody. Při podezření na akutní infarkt myokardu nebo záchvat nestabilní anginy pectoris ROZDRŤTE NEBO ROZKOUSEJTE A SPOLKNĚTE 2 až 3 tablety Aspirin Protect.

Složení

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 100 mg.

Pomocnými látkami jsou celulosový prášek, kukuřičný škrob, methakrylátový kopolymer TYP C, natrium-lauryl-sulfát, polysorbát 80, mastek, triethyl-citrát.

Upozornění

Není určeno pro děti do 18 let. Neužívejte při alergii na kyselinu acetylsalicylovou, jiné salicyláty nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Neužívejte při akutním vředovém onemocněním trávicího ústrojí, v posledním trimestru těhotenství.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.