Aspirin

Řadit
Filtry výpisu
Aspirin 500 mg 80 tablet

80 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Aspirin se užívá k léčbě bolestí hlavy, zubů, menstruačních bolestí, bolestí svalů, kloubů a zad. Dále k úlevě od bolesti a horečky při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce.

    325 Kč
    Aspirin C 20 šumivých tablet

    20 šumivých tablet

    Registrovaný léčivý přípravek

    Aspirin C pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti.

     

      225 Kč
      Aspirin C 10 šumivých tablet

      10 šumivých tablet

      Registrovaný léčivý přípravek

      Aspirin C pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti.

        139 Kč
        ASPIRIN PROTECT

        98 tablet

        Registrovaný léčivý přípravek

        Aspirin Protect brání tvorbě krevních sraženin a chrání před ucpáním tepen. Přípravek se užívá u dospělých k dlouhodobé léčbě s prokázaným onemocněním tepenného řečiště.

          119 Kč
          Aspirin 500 mg 20 tablet

          20 tablet

          Registrovaný léčivý přípravek

          Aspirin se užívá k léčbě bolestí hlavy, zubů, menstruačních bolestí, bolestí svalů, kloubů a zad. Dále k úlevě od bolesti a horečky při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce.

            99 Kč

            ASPIRIN je lék proti bolesti, horečce a zánětu. Patří do skupiny nesteriodních protizánětlivých léků a jeho účinnou látkou je kyselina acetylsalicylová, která byla vůbec první synteticky získanou látkou pro výrobu léčiv. Pod jménem ASPIRIN byla patentována již roce 1899.

            I v současnosti patří ASPIRIN od společnosti Bayer celosvětově mezi nejznámější  léčiva. Působí proti středním až mírným bolestem hlavy, zubů nebo při menstruaci. Snižuje horečku a působí protizánětlivě.  Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkách brání tvorbě krevních sraženin, chrání před ucpáním tepen, které může být příčinou mnoha závažných onemocnění.

            V současném době se ASPIRIN prodává ve formě obalovaných tablet (ASPIRIN 500 mg) nebo šumivých tablet (ASPIRIN C, ASPIRIN C FORTE). Aspirin Protect 100 se užívá k dlouhodobé léčbě nemocných po infarktu myokardu nebo po cévní mozkové příhodě, po cévních operacích nebo jiných výkonech na cévním řečišti.

            Kyselina acetylsalicylová nesmí být užívána dětmi.

            Aspirin je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!