Astina Omega ULTRA FORTE 60 tobolek

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

211 ušetříte 38 Kč

Původní cena 249 Kč, sleva 15%

Cena za 100 g: 333 Kč

O produktu

Astina Omega ULTRA FORTE obsahuje vysoké množství čistých nenasycených omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Díky nadstandardnímu stanovení nejen těžkých kovů, ale i širokého spektra pesticidů v akreditované laboratoři je přípravek vhodný pro těhotné a kojící ženy.

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku lze dosáhnout již při konzumaci 250 mg EPA a DHA denně)
  • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku a mozku (příznivého efektu se dosahuje již při konzumaci 250 mg DHA denně)

Příjem dostatečného množství DHA je velmi důležitý pro vývoj dítěte během těhotenství a kojení. DHA je nezbytnou součástí nervového systému dítěte, jenž se v průběhu těhotenství a kojení intenzivně vyvíjí. Pokud maminka přijímá dostatečné množství DHA denně (200 mg) během těhotenství a kojení, dochází k normálnímu vývoji mozku a zraku plodu a kojence.

Dávkování

Dospělí užívají 1-2 tobolky denně. Těhotné, kojící ženy a děti od 3 let užívají 1 tobolku denně.

Složení

Rybí olej 700 mg, celkový obsah omega-3 (EPA+DHA) 560 mg, EPA (eikosapentaenová kyselina) 315 mg, DHA (dokosahexaenová kyselina) 245 mg v jedné tobolce.

Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.