ATTITUDE Aviváž pro děti s vůní hruškové šťávy 1000 ml

Drogerie

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

165

O produktu

ATTITUDE Aviváž pro děti s vůní hruškové šťávy zjemní a provoní dětské oblečení. Je vhodná jak pro bílé, tak pro barevné prádlo. Velmi dobře funguje i při nízkých teplotách. Lze ji použít na přírodní i syntetické materiály. Jedno balení hravě vystačí až na 40 pracích dávek.

Hlavní vlastnosti:

  • zanechá dětské prádlo měkké, jemné a voňavé
  • vhodná pro bílé i barevné prádlo, přírodní i syntetické materiály
  • s příjemnou vůní hruškové šťávy

Složení

voda, <5% rostlinné kationtové povrchově aktivní látky (dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfát), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), glycerin, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, gamma-undecalactone (ze sladkého ovoce), ethyl-acetát (z hrušek).

Použití

Přidejte do zásobníku pračky dle pokynů výrobce pračky. Neaplikujte přímo na prádlo. Dávkování viz tabulka přímo na aviváži.

Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení důkladně oči vypláchněte vodou. V případě akutních zdravotních obtíží způsobených tímto výrobkem nebo v případě další potřeby kontaktujte Toxikologické informační středisko na adrese Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2, tel: 224919293 nebo 224915402. 

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.