ATTITUDE

  (165)

Kanadská značka Attitude vyrábí své produkty pouze z látek, které jsou šetrné k lidskému zdraví i životnímu prostředí. Při jejich výrobě využívá výhradně obnovitelné zdroje a udržitelný způsob výroby. Celých 95 % surovin je biologicky rozložitelných. Veškeré přípravky jsou zabalené do zcela recyklovatelných obalů s jednoduchým, ale originálním designem.

Seřadit podle

Veškeré nabízené produkty jsou hypoalergenní s veganským složením. Při jejich výrobě se navíc používají pouze čistě přírodní parfemace. V sortimentu Attitude kromě kosmetiky a hygienických prostředků najdete také přípravky pro péči o celou domácnost. 

Šetrné a hypoalergenní mycí prostředky

Dejte zelenou udržitelnosti a nechte se inspirovat alternativními produkty. Univerzální čistič z rostlinných přísad a osvěžující citronovou vůní snadno vyčistí všechny druhy povrchů. Vyzkoušejte i přírodní prostředek na nádobí, který účinně odstraní mastnotu i připáleniny. Díky svému ekologickému složení nezatěžuje životní prostředí a je hypoalergenní. 

Kosmetika pro těhotné

Vyberte si neparfémované a plně rozložitelné vlhčené ubrousky pro děti. Pro hygienu celého těla zvolte například dětské tělové mýdlo a šampon s vůní melounu, jež má certifikované hypoalergenní složení. Šetrné produkty ocení i budoucí maminky. Třeba takový šampon z výtažku z arganových listů, který zanechává lesklé a vyživené vlasy. Tělové mléko s vyživujícími účinky arganového oleje a bambuckého másla zvláčňuje, hydratuje a zanechává nemastný pocit na pleti. Proti striím je skvělý výživný tělový olej, který zvyšuje elasticitu pokožky. Pro celodenní ochranu proti pocení je tady tuhý deodorant s vůní zeleného čaje a granátového jablka, který je vzhledem ke svému složení vhodný i pro citlivou pokožku. 

Přírodní osvěžovač vzduchu

Zahalte svůj interiér do lehké a příjemné vůně. Osvěžovač vzduchu s aroma levandule a eukalyptu navodí příjemnou atmosféru vašeho domova. Přípravek je hypoalergenní, ekologický a certifikovaný nezávislou společností na přítomnost škodlivých látek. Recyklovatelný obal je samozřejmostí. Zkuste změnu a vyměňte jeden konvenční produkt za přírodní.