ATTITUDE Baby Leaves Osvěžovač vzduchu hruška 227 g

Drogerie

Značka: ATTITUDE
Pročistí a provoní vzduch v místnosti. Přírodní a hypoalergenní složení.
Sleva 15 % při nákupu 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks produktů značek Baby Leaves nebo Little Leaves v libovolné kombinaci získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob.
175

O produktu: ATTITUDE Baby Leaves Osvěžovač vzduchu hruška 227 g

50112319

Věděli jste, že děti stráví až 16 hodin denně ve svém pokojíčku? Na tom, jakou kvalitu má vzduch v této místnosti opravdu záleží. Umělé vůně a parfémy mohou obsahovat až 100 chemických látek. Osvěžovač vzduchu Attitude Baby leaves je hypoalergenní a využívá jen ty nejčistší a nejšetrnější složky. Úžasná vůně hruškové šťávy je z přírodních zdrojů.

Nejen osvěžuje, ale i čistí

Obsahuje filtr z přírodního aktivního uhlí, který pohlcuje nepříjemné pachy a látky znečišťující ovzduší.


Složení

Vůně získaná výhradně z přírodních zdrojů, aktivní uhlí (složka čistící vzduch), pryskyřice (složka neutralizující zápach a uvolňující vůni).

Použití

Pročištění a osvěžení vzduchu v pokojích, koupelnách, vhodné i do skříní a podobně. Vydrží až 3 měsíce, v závislosti na velikosti místnosti.

O značce

Filozofie značky Attitude:

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.