Kosmetika

ATTITUDE Blooming belly Krém na bradavky argan 150 ml

Značka: ATTITUDE
Produktová řada: Blooming belly
  • Přírodní a hypoalergení péče pro maminky. Zvláčňuje a zklidňuje namáhané prsní bradavky.
355

O produktu: ATTITUDE Blooming belly Krém na bradavky argan 150 ml

50112323

Úvod

Zklidňuje popraskané a bolavé bradavky v období kojení. Obsahuje pouze přírodní a hypoalergenní složky. Výživný arganový olej a bambucké máslo zvláčňují namáhanou pokožku a zanechávají ji jemnou a hladkou. Krém se rychle se vstřebává a není parfémován. Dopřejte si klidné kojení s vědomím, že vůbec nevadí, pokud krém miminko spolkne.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje pouze přírodní a hypoalergenní složky
  • pečuje o bradavky v období kojení
  • EcoLogo certifikace

 


Složení

Kokosový olej, bambucké máslo – máslo karité, rostlinný glycerin, sojový olej, arganový olej, extrakt z rozmarýny, slunečnicový olej.


O značce

Filozofie značky Attitude:

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.