ATTITUDE Blooming belly Olej argan a mandle 150 ml

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
Olej pro péči o pokožku v období těhotenství a kojení. Pravidelné promazávání zlepšuje elasticitu pokožky a zmenšuje riziko vzniku strií.
Skladem na e-shopu
429

O produktu

50112322

ATTITUDE Blooming belly Olej argan a mandle pro péči o pokožku v období těhotenství a kojení. V době, kdy miminko rychle roste, pleť se nadměrně napíná a může praskat. Pravidelné promazávání zlepšuje elasticitu pokožky a zmenšuje riziko vzniku strií. Arganový a mandlový olej vyživují pokožku a jsou známé pro své regenerační vlastnosti. Přípravek obsahuje pouze přírodní a hypoalergenní složky a není parfémován.

Hlavní vlastnosti:

  • zlepšuje pružnost a vláčnost namáhané pokožky
  • vyživuje pokožku
  • EcoLogo certifikace

Složení

Mandlový olej, olej z grepových semínek, kokosový olej, arganový olej, extrakt z rozmarýny, slunečnicový olej.

Použití

Aplikujte minimálně 2 x denně lehkými krouživými pohyby na břicho, prsa, stehna a další místa dle potřeby. Používejte od začátku těhotenství. Optimální teplota při použití: 22 - 30 °C. Pouze pro vnější užití.

Filozofie značky Attitude

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace– všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.