ATTITUDE Blooming belly Přírodní šampon argan 473 ml

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
Přírodní a hypoalergení šampon pro budoucí maminky. Zanechává vlasy leské a jemně provoněné jabloňovými květy.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50112309

Čekáte děťátko a chcete mít dobrý pocit z toho, že zbytečně nezatěžujete své tělo chemií? Šampon s výtažky listů arganu obsahuje výhradně přírodní a hypoalergenní složky. Jemně voní po jabloňových květech a zanechává vlasy čisté a lesklé. Je určen pro těhotné a ženy, které preferují zdraví šetrnou kosmetiku.

Hlavní vlastnosti:

  • přírodní a hypoalergenní složky
  • panthenol a arganový olej dopřejí Vašim vlasům výživu a zdravý lesk
  • EcoLogo certifikace

 


Složení

Voda, rostlinný glycerin, panthenol, extrakt z arganových listů, olej z ricinových semen, přírodní aroma.

O značce

Filozofie značky Attitude:

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.