ATTITUDE Čistič na koupelny s vůní citronové kůry rozprašovač 800 ml

Drogerie

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Čistič na koupelny s vůní citronové kůry rozprašovač bez problémů vyčistí umyvadla, vany, kohoutky, sprchový kout i toaletu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
125

O produktu

50127239

ATTITUDE Čistič na koupelny s vůní citronové kůry rozprašovač bez problémů vyčistí umyvadla, vany, kohoutky, sprchový kout i toaletu. Odstraní i mýdlové a vápenaté nečistoty a mastnoty. Je vyroben z vysoce kvalitních rostlinných přísad, které díky své čisticí a osvěžující síle rozzáří celou koupelnu. S praktickým rozprašovačem.

Hlavní vlastnosti:

  • snadno vyčistí a rozzáří celou koupelnu 
  • je šetrný k člověku i přírodě
  • se svěží vůní citronové kůry

Složení

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), kyselina citronová, xantanová guma, propandiol, saponiny, terpineol (citrus – přírodní vůně), decanal (citrus – přírodní vůně), allylheptanoát (sladké ovoce – přírodní vůně). 

Použití

Povrch nasprejujte a setřete. Pro odstranění silné špíny nechte působit 5 až 10 minut. Doporučujeme otestovat na malé ploše, která není tolik vidět. 

Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení důkladně oči vypláchněte vodou. V případě akutních zdravotních obtíží způsobených tímto výrobkem nebo v případě další potřeby kontaktujte Toxikologické informační středisko na adrese Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2, tel: 224919293 nebo 224915402. 

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.