ATTITUDE Čistič na kuchyně s vůní citronové kůry rozprašovač 800 ml

Drogerie

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Čistič na kuchyně s vůní citronové kůry rozprašovač perfektně vyčistí veškeré kuchyňské povrchy a odstraní mastnotu i zašlou špínu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
125

O produktu

50127240

ATTITUDE Čistič na kuchyně s vůní citronové kůry rozprašovač perfektně vyčistí veškeré kuchyňské povrchy. Je vyroben z vysoce kvalitních rostlinných přísad, které díky své čisticí a osvěžující síle rozzáří celou Vaši kuchyň. Zároveň jsou tyto přísady šetrné k člověku i planetě. S praktickým rozprašovačem a svěží vůní citronové kůry, která Vaši kuchyň příjemně provoní. 

Hlavní vlastnosti:

  • snadno vyčistí všechny kuchyňské povrchy
  • odstraňuje mastnotu i zašlou špínu
  • rozzáří a osvěží celou kuchyň
  • je šetrný k člověku i přírodě
  • s praktickým rozprašovačem

Složení

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glykosid, caprylyl glykosid, lauryl glykosid), alkohol, saponiny, terpineol (citrus – přírodní vůně), decanal (citrus – přírodní vůně), allylheptanoát (sladké ovoce – přírodní vůně)

Použití

Povrch nasprejujte a setřete. Doporučujeme otestovat na malé ploše.

Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení důkladně oči vypláchněte vodou. V případě akutních zdravotních obtíží způsobených tímto výrobkem nebo v případě další potřeby kontaktujte Toxikologické informační středisko na adrese Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2, tel: 224919293 nebo 224915402. 

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.