ATTITUDE Čistič na podlahy a dřevo s vůní citronové kůry 1040 ml

Drogerie

Skladem na e-shopu

O produktu

ATTITUDE Čistič na podlahy a dřevo s vůní citronové kůry vyčistí a rozzáří všechny druhy podlah, dokonce i ty z tvrdého dřeva. Zároveň však na podlaze nezanechá nežádoucí stopy, ale pouze svěží citrusovou vůni. Je vyroben z vysoce kvalitních rostlinných přísad, které jsou šetrné k člověku i přírodě. 

Hlavní vlastnosti:

  • perfektně čistí všechny druhy podlah
  • nezanechává na podlaze nevzhledné šmouhy
  • se svěží citrusovou vůní

Složení

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), glukonát sodný, iminodisukcinát sodný, saponiny, terpineol (citrus – přírodní vůně), decanal (citrus – přírodní vůně), allylheptanoát (sladké ovoce – přírodní vůně).

Použití

Smíchejte 60 ml (1/4 hrnku) čističe se 4 l vlažné vody a umyjte podlahu. Na těžko odstranitelnou špínu nalijte neředěný přípravek přímo na skvrnu nebo na houbičku. Neředěným přípravkem lze čistit i toaleta.

Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení důkladně oči vypláchněte vodou. V případě akutních zdravotních obtíží způsobených tímto výrobkem nebo v případě další potřeby kontaktujte Toxikologické informační středisko na adrese Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2, tel: 224919293 nebo 224915402. 

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.