ATTITUDE Čistič na sklo a zrcadla s vůní citronové kůry rozprašovač 800 ml

Drogerie

Skladem na e-shopu

O produktu

ATTITUDE Čistič na sklo a zrcadla s vůní citronové kůry rozprašovač vyčistí a rozzáří skla, zrcadla a jiné skleněné a lesklé povrchy ve Vaší domácnosti. Je vyroben výhradně z vysoce kvalitních rostlinných přísad, které jsou šetrné k člověku i přírodě. Se svěží vůní citronové kůry a praktickým rozprašovačem, díky kterému bude úklid hračka. 

Hlavní vlastnosti:

  • vyčistí a rozzáří všechny lesklé a skleněné povrchy
  • je šetrný k člověku i přírodě
  • s praktickým rozprašovačem

Složení

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), alkohol, saponiny, terpineol (citrus – přírodní vůně), dekanal (citrus – přírodní vůně), allyl heptanoát (sladké ovoce – přírodní vůně).

Použití

Nasprejujte a setřete suchým hadříkem.

Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení důkladně oči vypláchněte vodou. V případě akutních zdravotních obtíží způsobených tímto výrobkem nebo v případě další potřeby kontaktujte Toxikologické informační středisko na adrese Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2, tel: 224919293 nebo 224915402. 

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.