ATTITUDE Little leaves Sprej pro snadné rozčesávání dětských vlásků s vůní melounu a kokosu 240 ml

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
5.0
ATTITUDE Little leaves Sprej pro snadné rozčesávání dětských vlásků s vůní melounu a kokosu zajistí, že se péče o dětské vlásky stane zábavou.
Sleva 15 % při nákupu 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks produktů značek Baby Leaves nebo Little Leaves v libovolné kombinaci získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob.
259

O produktu: ATTITUDE Little leaves Sprej pro snadné rozčesávání dětských vlásků s vůní melounu a kokosu 240 ml

50127396

ATTITUDE Little leaves Sprej pro snadné rozčesávání dětských vlásků s vůní melounu a kokosu zajistí, že se péče o dětské vlásky stane zábavou. Díky své svěží vůni vlásky příjemně provoní a zároveň je zanechá nádherně jemné a hebké

Výsledek:

  • usnadňuje rozčesávání 
  • pečuje o jemné dětské vlásky
  • se svěží vůní melounu a kokosu

Složení

  • výtažky z červené řepy – jsou známé jako úžasný antioxidant, který má funkčnost kondicionéru
  • listy borůvky – jsou bohaté na vitamíny, minerály a mají skvělé zklidňující a ochranné vlastnosti
  • semena moringy – úžasná aktivní složka těchto semen zamezuje vstřebávání škodlivin z ovzduší a dalších poškozujících vnějších vlivů

Použití

Protřepejte a nastříkejte na suché či vlhké vlasy a rozčesejte. Neoplachujte.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém a chladném prostředí.

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.