ATTITUDE Odstraňovač skvrn s vůní citronové kůry rozprašovač 800 ml

Drogerie

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Odstraňovač skvrn s vůní citronové kůry rozprašovač bez problémů odstraní skvrny z prádla celé rodiny. Je vyroben z kvalitních rostlinných přísad, které jsou šetrné k člověku i přírodě.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
145

O produktu

50127242

ATTITUDE Odstraňovač skvrn s vůní citronové kůry rozprašovač bez problémů odstraní skvrny z prádla celé rodiny. Je vyroben z kvalitních rostlinných přísad, které jsou šetrné k člověku i přírodě. Díky praktickému rozprašovači bude odstranění skvrn ještě snazší. Vyzkoušejte ho i Vy. 

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje odolné skvrny
  • zanechává prádlo nádherně čisté a voňavé
  • je šetrný k člověku i životnímu prostředí 

Složení

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid, lauryl glukosid), <5% enzymy (amyláza), propandiol, glukonan sodný, terpineol (citrus – přírodní vůně), decanal (citrus – přírodní vůně), allyl kaproát (sladké ovoce – přírodní vůně)

Použití

Stačí nasprejovat přímo na skvrnu, promnout a nechat působit v závislosti na intenzitě špíny (1 až 10 minut), poté vyperte.

Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení důkladně oči vypláchněte vodou. V případě akutních zdravotních obtíží způsobených tímto výrobkem nebo v případě další potřeby kontaktujte Toxikologické informační středisko na adrese Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2, tel: 224919293 nebo 224915402. 

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.