Drogerie

ATTITUDE Prací gel pro děti bez vůně náhradní kanystr 2 l

Značka: ATTITUDE
  • ATTITUDE Prací gel pro děti bez vůně náhradní kanystr velmi dobře funguje i při nízkých teplotách a zanechává dětské prádlo perfektně čisté.
435

O produktu: ATTITUDE Prací gel pro děti bez vůně náhradní kanystr 2 l

50128484

Úvod

Snažíte se omezit používání plastů? Pak je tento ATTITUDE Prací gel pro děti bez vůně náhradní kanystr vhodný právě pro Vás. Gel je vyrobený z přírodních zdrojů, obsahuje až 95 % biologicky rozložitelných složek, a je tak šetrný k životnímu prostředí. Díky vysoké koncentraci Vám navíc toto balení vystačí až na 80 pracích dávek.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi dobře funguje i při nízkých teplotách
  • zanechává prádlo perfektně čisté
  • použitelný v pračce i pro ruční praní
  • ideální na přírodní i syntetické materiály
  • vhodný jak pro bílé, tak pro barevné prádlo

Složení

voda, 5-15% rostlinné aniontové povrchově aktivní látky (sodicum coco sulfát), 5-15% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (lauryl glukosid), citronan sodný, glukonan sodný, glycerin, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis.


Použití

Nalijte gel do zásobníku pračky podle pokynů výrobce pračky. V případě odolnějších skvrn možno aplikovat malé množství gelu přímo na skvrnu, promnout a až poté vyprat.


Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.