ATTITUDE Prostředek na nádobí pro děti bez vůně 700 ml

Drogerie

Značka: ATTITUDE
Prostředek na nádobí pro děti bez vůně byl speciálně vyvinut pro čištění dětských lahviček, dudlíků, hrníčků s pítkem, součástí na odsávačku mléka apod.
Skladem na e-shopu
125

O produktu

50112866

Velmi účinný přírodní přípravek na mytí nádobí. ATTITUDE Prostředek na nádobí pro děti bez vůně na čištění dětských lahviček, dudlíků, hrníčků s pítkem, součástí na odsávačku mléka apod. Skvěle však funguje na nádobí celé rodiny. Dokáže odstranit mastnotu i připáleniny. Přípravek je velmi šetrný i k Vaší pokožce, která zůstane hebká. Není parfémován.

Hlavní vlastnosti:

  • zanechává nádobí zářivě čisté
  • s hypoalergenním složením
  • technologie, která nezatěžuje životní prostředí

Složení

Přírodní, hypoalergenní a ekologické složení. Obsahuje rostlinný výtažek saponin s přirozeně čistícími a pěnivými vlastnostmi. 95 % složek je biologicky rozložitelných.

Voda, < 5% aniontové povrchově aktivní látky (sodium coco sulfát), < 5% neiontové povrchově aktivní látky (lauryl glukosid), glycerin, benzoát sodný, glukonát sodný, sorban draselný, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, kyselina citronová, chlorid sodný.

Použití

Nalijte 2 ml přípravku do 1 l horké vody, cca 15 ml do standardního dřezu.

O značce

Filozofie značky Attitude

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace– všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.