ATTITUDE Prostředek na mytí nádobí citron 700 ml

Drogerie

Značka: ATTITUDE
Ekologický prostředek na mytí nádobí s vůní citronové kůry. Odstraňuje mastnotu a připáleniny. Obsahuje pouze látky šetrné ke zdraví a chrání pokožku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
109

O produktu

50108356

Hledáte prostředek na mytí nádobí šetrný k pokožce Vašich rukou, který by zároveň nezatěžoval životní prostředí? ATTITUDE Prostředek na mytí nádobí citron účinně zbaví nádobí mastnoty i připálenin. Má čistě přírodní hypoalergenní složení, proto je bezpečný pro použití na nádobí pro celou rodinu. Navíc krásně voní citronovou kůrou. Certifikace EcoLogo dokládá šetrnost vůči životnímu prostředí

Hlavní vlastnosti:

  • účinně odmašťuje nádobí
  • šetrný k pokožce rukou
  • přírodní složení nezatěžující životní prostředí
  • vybaven praktickým dávkovačem
  • se svěží vůní citronové kůry

Složení

Obsahuje rostlinný výtažek saponin.

Použití

Nalijte 2 ml přípravku do 1 l horké vody, cca 15 ml do standardního dřezu.

Filozofie značky Attitude

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace– všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.