ATTITUDE Univerzální čistič s vůní citronové kůry náhradní kanystr 2 l

Drogerie

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Univerzální čistič s vůní citronové kůry náhradní kanystr snadno vyčistí všechny druhy povrchů a rozzáří celý Váš dům.
Skladem na e-shopu
242 ušetříte 43 Kč

Původní cena 285 Kč , sleva 15%

Nejnižší cena před slevou: 285 Kč

O produktu

50128485

Snažíte se omezit používání plastů? Pak je tento ATTITUDE Univerzální čistič s vůní citronové kůry náhradní kanystr vhodný právě pro Vás. Čistič je vyroben z rostlinných přísad, které díky své čisticí a osvěžující síle snadno rozzáří celý Váš dům. Je vhodný na všechny druhy povrchů. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek a je velmi šetrný k člověku i přírodě

Hlavní vlastnosti:

  • snadno vyčistí všechny druhy povrchů
  • rozzáří a osvěží celý Váš dům
  • s příjemnou vůní citronové kůry

Složení

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), citronan sodný, propandiol, saponiny, terpineol (citrus – přírodní vůně), decanal (citrus – přírodní vůně), allyl heptaonát (sladké ovoce – přírodní vůně).

Použití

Povrch nasprejujte a setřete. Doporučujeme otestovat na malé ploše.

Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.