ATTITUDE Vlhčené ubrousky bez vůně 72 ks

Péče o dítě

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Vlhčené ubrousky bez vůně šetrně čistí citlivou dětskou pokožku bez použití vody a díky výtažku z heřmánku o ni zároveň intenzivně pečují.
Skladem na e-shopu
139

O produktu

50106343

ATTITUDE Vlhčené ubrousky bez vůně se jistě velmi rychle stanou nepostradatelným pomocníkem každé maminky. Šetrně čistí citlivou dětskou pokožku bez použití vody a díky výtažku z heřmánku o ni zároveň intenzivně pečují. Navíc jsou vyrobené ze 100% celulózy. Velmi snadno se tak rozloží a zbytečně nezatěžují naši planetu.

Hlavní vlastnosti:

  • čistí dětskou pokožku bez použití vody
  • jsou 100% biologicky rozložitelné
  • bez parfemace

Složení

Ubrousky ze 100% celulózy jsou obohacené o výtažek z heřmánku, který pečuje o pokožku a pomáhá jí regenerovat.

Použití

Vlhčené ubrousky můžete používat nejen na dětský zadeček, ale i na otření obličeje, rukou nebo dudlíku, který spadl na zem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.