Aurecon Natural ušní svíčky 2 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: AURECON
Aurecon Natural ušní svíčky odstraňují nahromaděný ušní maz a pomáhají uvolnit zevní zvukovod. Vyrovnávají tlak v oblasti ucha, čela a nosních dutin.
175

O produktu

50143078

Bolí vás ucho, máte ho zalehlé nebo se nemůžete zbavit vody, která vnikla do ucha při koupání? Ušní svíčky Aurecon pomáhají uvolnit zevní zvukovod i vyrovnat tlak v oblasti ucha, čela a nosních dutin. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný ušní maz a mírný podtlak ho komínovým efektem vysaje. Zároveň dochází k vyrovnání tlaku přes Eustachovu trubici celé oblasti hlavy. To může mít příznivý účinek například při bolestech v uších, při mírných formách zánětu středního ucha, svědění v uchu, při pocitu tlaku v uších a hlavě či při hučení v uších. Tepelný vliv pozitivně ovlivňuje případné zablokované toky energie v meridiánech.

Hlavní vlastnosti

  • pomáhají uvolnit zevní zvukovod
  • odstraňují nahromaděný ušní maz
  • vyrovnávají tlak v oblasti ucha, čela a nosních dutin

Složení

Bavlna, včelí vosk, parafín.

Použití

  • Nasuňte přiložený papírový kroužek na svíčku a zapalte ji na širším konci.
  • Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku užším plastovým koncem do ucha. Svíčku netlačte hluboko do ucha. Svíčka musí být ve svislé poloze. Správnou polohu má tehdy, když můžete slyšet příjemné praskání a šumění ohně.
  • Jakmile svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vyjměte ji a uhaste v připravené sklenici vody. Pomalé hoření svíček znamená zvýšené množství ušního mazu případně jiných cizích látek. Optimální délka ušní svíčky Aurecon Natural byla při výzkumech stanovena na cca. 20 cm ±10 % a s průměrem na horním konci cca. 20 mm. S těmito rozměry se dosáhne po zapálení správná rovnováha hoření.
  • Čistění se provádí v obou uších, postupně, protože při aplikaci dochází k vyrovnání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasti hlavy a krku.
  • Doporučujeme provádět čistění preventivně 1x měsíčně. Kůra se doporučuje vykonávat po dobu 3 po sobě následujících dnů.
  • Přípravek je určen všem, kteří chtějí vykonat vnitřní čištění ucha nebo chtějí odstranit z ucha překážející vodu po koupání v moři nebo bazénu.
  • Po použití ušních svíček se doporučuje odpočinek v trvání 15-30 minut.

Upozornění

Nepoužívejte při ušním onemocnění. Svíčku používejte zásadně za pomoci druhé osoby. Při hoření dbejte na bezpečnost. Nepoužívejte v místech vystavených průvanu vzduchu, přítomnosti plynu nebo hořlavých látek. Není vhodné pro děti mladší 6 let.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Třída ZP I.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.