Kosmetika

Avène Vitamin Activ Cg korekční rozjasňující sérum 30 ml

Značka: AVÈNE

Korekční rozjasňující sérum Avène Vitamin Activ Cg obsahuje aktivní látky, které oživují mdlou pokožku a zanechávají ji svěží a plnou života. Sjednocuje tón pleti.

Sleva 25 % při nákupu 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks označených produktů značky Avène získáte slevu 25 %. Akce se nevztahuje na řadu SUN. Akce platí do 31. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob.
959
Doprava zdarma

O produktu: Avène Vitamin Activ Cg korekční rozjasňující sérum 30 ml

50158582

Úvod

Korekční rozjasňující sérum Avène Vitamin Activ Cg obsahuje aktivní látky, které oživují mdlou pokožku a zanechávají ji svěží a plnou života. Obsahuje vitamin C, který rozjasňuje pokožku, neutralizuje volné radikály a působí proti stárnutí pleti. Dále niacinamid dlouhodobě regeneruje pleť a redukuje výskyt tmavých skvrn. Bakuchiol představuje rostlinnou alternativu retinolu, redukuje jemné linky a vrásky. Sjednocuje tón pleti. Obsahuje 94 % složek přírodního původu, bez složek živočišného původu.

Hlavní vlastnosti:

  • rozjasňuje pleť
  • redukuje tmavé skvrny
  • redukuje jemné linky a vrásky

Použití

Nanášejte 2x denně. Aplikujte ráno a/nebo večer na obličej, krk a dekolt. Vyhněte se kontaktu s očima.

Díky vzájemné synergii aktivních látek toto sérum okamžitě rozjasňuje pleť. Pleť je okamžitě rozjasněná**. Po 15 dnech je pleť vyhlazená*** a vypnutá (95 %)****. Po 1 měsíci jsou tmavé skvrny redukovány*****. Stárnutí buněk vede k postupnému zhoršování funkce tkání. Důsledkem je zvýšená suchost pleti, výskyt pigmentových skvrn, ochabování pokožky a vrásky.

*Askorbyl-glukosid, vysoce stabilní forma vitaminu C.
**Ex-vivo studie finálních výrobků.
***Klinická studie, 44 osob, 2 aplikace denně.
****% spokojenosti, 44 osob.
*****Klinická studie, 42 osob, 2 aplikace denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.