Avene

Řadit
Filtry výpisu
 • Couvrance
Avene Couvrance Mozaikový pudr 10 g přirozený odstín

10 g přirozený odstín

Kosmetika

Avene Couvrance Mozaikový pudr je lehký kompaktní pudr s přirozenými béžovými tóny, který zjemní a sjednotí světlý typ pleti.

  589 Kč
  Avene Couvrance Mozaikový pudr 10 g světlý odstín

  10 g světlý odstín

  Kosmetika

  Avene Couvrance Mozaikový pudr světlý. Lehký kompaktní pudr s béžovými přirozenými odstíny fixuje make-up a sjednocuje tón pleti.

   549 Kč
   Avene Couvrance korekční tužka na obočí světlá

   korekční tužka na obočí světlá

   Kosmetika

   Pro zvýraznění obočí.

    389 Kč
    Avene Couvrance Mozaikový pudr 10 g tmavý odstín

    10 g tmavý odstín

    Kosmetika

    Avene Couvrance Mozaikový pudr tmavý odstín je lehký kompaktní pudr s hnědo-zlatými odstíny, který fixuje make-up a sjednocuje tón pleti.

     549 Kč
     Avene Couvrance Tekutý krycí make-up SPF 20 30 ml béžový odstín

     30 ml béžový odstín

     Kosmetika

     Avene Couvrance Tekutý krycí make-up SPF 20 je tekutý make-up se středně krycím účinkem pro sametový vzhled. Vhodný i pro citlivou pleť.

      515 Kč
      Avene Couvrance Mozaikový pudr rozjasňující 10 g

      10 g

      Kosmetika

      Kompaktní pudr se zrcátkem a paletkou jemně perleťových korektivních barev. Vyrovnává barevné nedokonalosti a rozjasňuje pleť. Fixuje make-up.

       545 Kč
       Avene Couvrance Tekutý krycí make-up SPF 20 30 ml tmavší odstín

       30 ml tmavší odstín

       Kosmetika

       Avene Couvrance Tekutý krycí make-up SPF 20 je tekutý make-up se středně krycím účinkem pro sametový vzhled. Vhodný i pro citlivou pleť.

        529 Kč
        Avene Couvrance Řasenka černá 7 ml

        7 ml

        Kosmetika

        Řasenka od Avéne je vhodná i pro citlivé oči. Oddělí řasy, posílí je a zvýší jejich objem.

         465 Kč
         Objevte účinky termální vody Avene. Voda je nejdůležitější součástí lidského těla. Dodává nám energii, udržuje nás při životě. Dokonce má i velmi příznivé účinky na naši pleť, kterou hydratuje a zanechává ji pružnou a zdravou. Společnost Avene bere termální vodu jako základ pro všechny své výrobky. Muži, ženy i děti poznají její sílu. Široká škála produktů, přesto mezi nimi lze najít společné pojítko. S obsahem vody Avene máte jistotu, že při použití jakéhokoliv výrobku prospějete svému tělu a obnovíte přirozenou krásu pokožky.

         Termální voda Avene

         Objevte krásy a výhody přírodního bohatství čisté a přirozené termální vody. Její příznivé účinky pocítíte téměř ihned po vyzkoušení některého z výrobků. Počátky značky sahají do Japonska v 80. letech, odkud se voda rychle šířila po Evropě. Symbolem značky je spirála, která představuje pramen vody z ptačí perspektivy, jak ho poprvé uviděl zakladatel Takushi Mizuno. Za téměř třicetiletý rozvoj se mnoho věcí v Avene změnilo, koncept vodní očisty však stále zůstává základním bodem, na který se všichni zákazníci můžou spolehnout.

         Široké portfolio výrobků

         Značka Avene nabízí svým uživatelům širokou nabídku produktů. Vyberte si pro sebe výrobky z oblasti každodenní péče, nebo zvolte některou z produktových řad speciální péče starající se o konkrétní nedokonalosti vaší pokožky. Produkty Avene se stanou vašim neodmyslitelným společníkem v boji proti suché kůži, akné, alergickým skvrnám, pomůže regenerovat poškozenou kůži a zamezí tvorbě vrásek. Vaše pleť bude zářit krásou i zdravím.

         Přírodní krása

         Podtrhněte v sobě krásu, s níž jste se již narodili. Avene nabízí také kosmetické produkty pro tvorbu make-upu. Dodejte své pleti odstín, hydratujte ji přírodním krycím make-upem, nebo si zvýrazněte si řasy odolnou řasenkou 3 v 1.

         Ochrana proti slunečním paprskům

         V létě je kůže vystavována silnému slunečnímu svitu, který ji dehydratuje a poškozuje její strukturu. Kůže se rychleji vysouší a může se rychle spálit nebo vytvořit vrásky. Bojujte proti slunci s výrobky z Oranžové řady či Minerální řady a regenerujte pokožku využitím produktů k péči po opalování.