AVITA Ashwagandha AA+ 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: AVITA
Tobolky s obsahem extraktu z kořene indické rostliny Withania somnifera (indický ženšen), která přispívá k duševní pohodě, psychickému zdraví a kvalitnímu spánku.
Skladem na e-shopu
355

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50120265

Energie, vitalita, zdravý spánek. Ashwagandha (vitánie snodárná) je rostlina pocházející z Indie. Její kořeny se po staletí využívají v tradiční indické medicíně – ajurvédě. Pro své komplexní účinky je často přirovnávaná k ženšenu. Obsahuje celou řadu přírodních aktivních látek (především withanolidy).

Ashwagandha působí jako adaptogen, podporuje odolnost organismu proti stresu. Dodává energii, vitalitu a pozitivně působí na duševní zdraví. Přispívá ke zdravému spánku a relaxaci, příznivě ovlivňuje koncentraci. Přispívá k normální funkci reprodukčního systému a pomáhá chránit organismus před volnými radikály a oxidačním stresem, proto působí na organismus ochranným a osvěžujícím účinkem.


Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně.

Složení

100% extrakt z kořene vzácné indické rostliny withania somnifera dunal (vitánie snodárná) 300 mg v jedné tobolce.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.