Doplněk stravy

Terezia B15 MEMORY 60 kapslí

Značka: TEREZIA

Terezia B15 MEMORY obsahuje zdraví prospěšnou houbu Hericium erinaceus, pivovarské kvasnice (obsahují kyselinu pangamovou), ginkgo, kurkumu, rozchodnici a bakopu drobnolistou.

295

Cena za 1 kus: 4,92 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Terezia B15 MEMORY 60 kapslí

50091468

Úvod

Terezia B15 MEMORY je doplněk stravy s obsahem zdraví prospěšné houby hericium erinaceus, pivovarských kvasnic (obsahují kyselinu pangamovou), ginkga, kurkumy, rozchodnice a bakopy drobnolisté. Pečlivě vybrané přírodní ingredience se skvěle doplňují: ginkgo napomáhá lepší mikrocirkulaci krve ve všech částech mozku a podporuje duševní rovnováhu. Bakopa podporuje koncentraci, paměť a schopnost učit se. Rhodiola stimuluje vnímání a pomáhá zahnat únavu. B15 memory je tak ideálním pomocníkem pro studenty, managery, seniory, ale také maminky na mateřské, které musejí zvládat miliony věcí najednou a přitom na nic nezapomenout. 

Hlavní vlastnosti:

  • korálovec ježatý (hericium erinaceus) je velmi vzácná houba bohatá na polysacharidy a polypeptidy s vysokým obsahem vlákniny
  • kurkuma dlouhá podporuje funkci nervové soustavy
  • bakopa drobnolistá podporuje koncentraci a paměť a schopnost učení, pomáhá udržovat dobré kognitivní funkce
  • rozchodnice růžová má příznivý vliv při únavě, pomáhá stimulovat vnímání a zlepšuje stav mysli
  • jinan dvoulaločný přispívá k dobré nervové rovnováze a pomáhá udržovat paměť

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 300 mg směsi B15 MEMORY [prášek sušené houby korálovce ježatého (Hericium erinaceus) 100 mg, prášek kurkumy dlouhé (Curcuma longa) 70 mg, extrakt bakopy drobnolisté (Bacopa monnieri) 50 mg, extrakt rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 40 mg, extrakt jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) 20 mg, sušené pivovarské kvasnice (s obsahem kyseliny pangamové v přírodní formě) 20 mg]. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Ginkgo biloba může snižovat srážlivost krve. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro bezlepkovou dietu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.