Babybio Brassé Svačinka z kozího mléka s hruškou a vanilkou kapsičky 4x85 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: BABYBIO
Mléčný příkrm Babybio Brassé pro děti od ukončeného 6. měsíce je založený na kozím fermentovaném BIO mléku z francouzských ekofarem.
Akce 4 za 3 Při nákupu 3 kusů tohoto produktu značky BABYBIO získáte čtvrtý kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31.1. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
239

Cena za 100 g: 70 Kč

O produktu

50141012

V době, kdy své malé děťátko začínáte seznamovat s pevnou stravou, je velmi důležité dbát na její pestrost a kvalitu. Příkrmy Babybio vám zaručí oboje: neotřelé a chutné kombinace i tu nejvyšší BIO kvalitu bez přidané soli, cukru a palmového oleje, a samozřejmě bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv (dle zákona). Vyzkoušejte třeba lahodné Babybio Brassé: receptura založená na kozím fermentovaném BIO mléku z francouzských ekofarem doplněném sladkou hruškou z Provence a vanilkou Bourbon, to vše v konzistenci, která se přesně hodí pro děti od ukončeného 6. měsíce. Navíc je tento příkrm balený v praktické kapsičce, kterou si snadno můžete vzít kamkoli s sebou a starší děti z ní mohou svačit samy.

Hlavní vlastnosti:

  • mléčný příkrm od ukončeného 6. měsíce věku
  • BIO kvalita
  • v praktické kapsičce

Složení

Fermentované kozí mléko* 40 %, hrušky* 40 %, jablka* 12 %, maniokový škrob*, zahušťovadlo: pektin, prášek z vanilky Bourbon*, koncentrovaná citrónová šťáva*, bez přidaného cukru, obsahuje mléko.
*složky ekologického zemědělství

Použití

Podávejte při pokojové teplotě. Nepřidávejte cukr. Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem.

Upozornění

Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.