Doplněk stravy

Barny´s MSM Sioux 600 g

Značka: BARNY´S
4.4

Severoamerická receptura přípravku Barny´s MSM Sioux pro zdravý pohybový aparát obsahuje MSM, kolageny typu I a II a vitamin C.

659

Cena za 100 g: 109,83 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Barny´s MSM Sioux 600 g

50099333

Úvod

Tradiční severoamerická receptura pro klouby a celý pohybový aparát. Barnys Sioux 600 g obsahuje MSM, který je zdrojem organicky vázané síry, patentované kolageny typu I a II a vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro dobrou funkci kostí a chrupavek.

Koňská síla pro vaše klouby

Barny´s Sioux určený všem generacím, převážně pro populaci 50+ včetně seniorů ve vysokém věku. Je vhodný pro osoby s počínajícími obtížemi pohybového aparátu i sportovce. Díky obsahu vitaminu C je přínosem také pro ženy, které si chtějí udržet krásný vzhled pokožky. Bílý bioaktivní prášek se lehce rozpouští a zajišťuje komfortní užívání. Balení 600 g vám vystačí na 6měsíční kúru. Přípravek byl vyroben ve spolupráci s ALAVIS™ (prestižní řada pro klouby a chrupavky koní).

Barny's SIOUX™ obsahuje:

  • Ultra čistou podobu látky MSM Lignisul® – organickou sloučeninu síry v koncentraci 99,5 %.
  • Patentovaný kolagen COLLYSS™ – kolagen typu I získávaný z kůže mořských ryb v nejvyšší kvalitě. Kolagen typ I je odolný v tahu a vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy, kosti, vazivová chrupavka a v pokožce.
  • Patentovaný kolagen CARTIDYSS™ – kolagen typu II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě. Kolagen typ II je odolný v tlaku a vyskytuje se ve formě fibril o délce 20 nm a udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci.
  • Vitamin C ve formě NUTRA-C™ je nekyselá patentovaná forma vitaminu C. Působí mírně na žaludek, takže je vhodný i pro citlivé osoby. Jde o vysoce biologicky dostupnou formu a silný antioxidant, který se rychle vstřebává a déle udrží v organizmu. Vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.


Dávkování

Užívejte 1x denně 1 odměrku prášku nejlépe ráno během snídaně. Rozpusťte ve ¼ l vody, pomerančové nebo jiné ovocné šťávy. Celkovou denní dávku lze též rozdělit na 2 dávky a užívat ráno a večer před jídlem nebo po jídle.


Složení

MSM Lignisul (methylsulfonylmethan – organická sloučenina síry, protispékavá látka: oxid křemičitý) vitamin C NUTRA-C (L-askorban vápenatý, L-askorban hořečnatý, L-threonát vápenatý, 25 % RHP) 20,16 mg, hydrolyzovaný kolagen typ I COLLYSS 90% (kolagenní proteiny z ryb), kolagen typ II CARTIDYSS 62% (kolagenní proteiny z ryb – rejnoků). Alergeny: ryby.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.