Pro ženy (3)

Řadit
Filtry výpisu
Pro ženy

Pro ženy

Vánoční dárky pro ženy snadno a z pohodlí domova pořídíte na Dr.Max. Aby byl výběr co nejjednodušší, sestavil pro vás Dr.Max celou novou kategorii doslova nabitou tipy na vánoční dárky pro maminky, partnerky nebo kamarádky. Na Dr.Max najdete vše od skutečně „velkých dárků“ až po malé drobnosti.

Oblíbené kosmetické přístroje

Jako vánoční dárky pro ženy nejbližší, tedy partnerky a manželky, jsou velmi oblíbené kosmetické přístroje. Aktuálně největším hitem je Braun Silk-Expert, který využívá účinnou a komfortní metodu IPL epilace. Intenzivní pulsní světlo (IPL) pronikne k chloupku a způsobí, že po ošetření vypadne. Jde o téměř bezbolestnou, ale zároveň velmi účinnou metodu, jak se chloupků zbavit na dlouhou dobu. Dalším zajímavým tipem je kouzelné zařízení Braun FaceSpa, se kterým zvládnete epilaci obličeje i čištění a tónování pleti. Elegantním dárkem pro ženy je manikúra Nippes Solingen s nástroji ze solingenské oceli, která je zárukou té nejvyšší kvality. 

Exkluzivní kosmetické balíčky

Jen těžko bychom hledali ženu, kterou by pod vánočním stromečkem nepotěšila kosmetika. K Vánocům se samozřejmě nejlépe hodí krásná dárková kazeta. Z exkluzivních kosmetických balíčků pro ženy jmenujme např. Inlight BIO pro každodenní čištění, tonizaci a hydrataci pokožky s vůní cypřiše, rozmarýnu a růže s levandulí.  Vánoční sady připravily i známé značky dermokosmetiky, jako je Eucerin nebo Vichy. Nádherné vánoční kazety přináší britská rodinná firma Baylis & Harding zaměřená na luxusní kosmetiku za přijatelné ceny, jejíž obaly jsou vskutku pastvou po oko, navíc vyvinuté tak, aby bylo minimalizováno množství použitých plastů a byly co nejlépe recyklovatelné.

Pro krásu pleti i vlasů

Milým dárkem jsou i doplňky stravy pro krásnou pleť, vlasy a nehty, především kolagenové preparáty a přípravky s obsahem aminokyselin cystin a methionin, vitaminy a bylinnými výtažky. I ty jsou k dostání ve vánočních zvýhodněných baleních.