BARTONIK Sirup jahoda & citron 500 ml

Potraviny a nápoje

Značka: BARTONIK
Sirup s jahodou a citronem od značky BARTONIK obsahuje ty nejlepší ingredience. Přírodní hustý sirup se vyrábí šetrným způsobem a hodí se k přípravě domácích limonád.
Skladem na e-shopu
99

Cena za 100 ml: 20 Kč

O produktu

50141677

Sirup s jahodou a citronem od značky BARTONIK obsahuje ty nejlepší ingredience. Čistě přírodní hustý sirup se vyrábí velmi šetrným způsobem, aby si zachoval svou bohatou a lahodnou chuť. Dokonale osvěžuje, vhodně doplní pitný režim a skvěle se hodí k přípravě domácích limonád. Dopřejte si příjemný nealkoholický drink a potěšte své chuťové buňky výbornou ovocně-osvěžující šťávou. Díky svému jemnému složení je vhodný i pro děti.

Hlavní vlastnosti:

  • hustý sirup k výrobě limonád
  • skvělá chuť
  • vhodný i pro děti

Složení

Šťáva z jahody 50 % z koncentrátu, šťáva z citronu 10 % z koncentrátu, šťáva z černého bezu z koncentrátu, voda, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Použití

Doporučené ředění: 1:10.

O značce

Sirupy BARTONIK jsou přírodní, husté a z těch nejlepších ingrediencí. Vyrábějí se velmi šetrným způsobem z ovoce nebo bylinek s vysokým podílem ovocné složky (60 %). Obsahují plno vitaminů a minerálů. Sirupy jsou vynikající na přípravu domácích limonád.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.