Potraviny a nápoje

BARTONIK Sirup jahoda & citron 500 ml

Značka: BARTONIK
5.0

Sirup s jahodou a citronem od značky BARTONIK obsahuje ty nejlepší ingredience. Přírodní hustý sirup se vyrábí šetrným způsobem a hodí se k přípravě domácích limonád.

85

Cena za 100 ml: 17,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: BARTONIK Sirup jahoda & citron 500 ml

50141677

Úvod

Sirup s jahodou a citronem od značky BARTONIK obsahuje ty nejlepší ingredience. Čistě přírodní hustý sirup se vyrábí velmi šetrným způsobem, aby si zachoval svou bohatou a lahodnou chuť. Dokonale osvěžuje, vhodně doplní pitný režim a skvěle se hodí k přípravě domácích limonád. Dopřejte si příjemný nealkoholický drink a potěšte své chuťové buňky výbornou ovocně-osvěžující šťávou. Díky svému jemnému složení je vhodný i pro děti.

Hlavní vlastnosti:

  • hustý sirup k výrobě limonád
  • skvělá chuť
  • vhodný i pro děti

Složení

Šťáva z jahody 50 % z koncentrátu, šťáva z citronu 10 % z koncentrátu, šťáva z černého bezu z koncentrátu, voda, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová.


Použití

Doporučené ředění: 1:10.


O značce

Sirupy BARTONIK jsou přírodní, husté a z těch nejlepších ingrediencí. Vyrábějí se velmi šetrným způsobem z ovoce nebo bylinek s vysokým podílem ovocné složky (60 %). Obsahují plno vitaminů a minerálů. Sirupy jsou vynikající na přípravu domácích limonád.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.