Péče o dítě

BAYBY BBP 1000 manualní odsávačka mléka

Značka: BAYBY

S manuální odsávačkou mléka od Bayby získáte výživu pro své miminko bezbolestně a snadno. Během dvou fází dochází k stimulaci prsu a samotnému odsávání s využitím silikonového masážního nástavce.

465
Doprava zdarma

O produktu: BAYBY BBP 1000 manualní odsávačka mléka

50099556

Kojení patří k nejkrásnějšímu životnímu období každé maminky. Ne vždy ale jde krmení miminka hladce. Někdy se nemůže dítě k prsu přisát, nebo už mu rostou zoubky a proces se stává pro matku bolestivý. Ať už je důvod jakýkoliv, řešení je snadné. Neodpírejte svému dítěti mateřské mléko. Odsajte ho za ppomoci dvoufázové manuální odsávačky od společnosti Bayby.

Dvě fáze

Přístroj vám pomůže bezbolestně odsávat mléko ve dvou fázích. První se soustředí na stimulaci prsu. Vaše tělo je „šizeno“, myslí si, že se k prsu přisálo miminko. Ve druhé fázi pak již po uvolnění a promasírování dochází k samotnému odsávání. Za pomoci silikonového masážního nástavce se proces výrazně usnadňuje a o poznání méně bolí. Snadné používání ještě podpoří ergonomický design zajišťující maminkám zvýšené pohodlí.

Nezávadný materiál

Odsávačka je vytvořena z plastu a je pro maminku i děťátko zcela nezávadná. Neobsahuje žádné stopy BPA (Bisphenolu A), takže použití je zcela  bezpečné.

Technické parametry:

  • 2 fáze: fáze stimulace a fáze odsávání
  • Silikonový masážní prsní nástavec zmírňuje bolestivé kojení
  • Ergonomický design pro větší pohodlí a snadnější použití
  • Podporuje plynulý tok mléka, výkonné odsávání
  • Žádné části neobsahují BPA (Bisphenol A)

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.