BAYBY

Připravte si výbavičku pro vaše miminko. Vyberte si z kvalitních produktů od značky Bayby, které vám na mateřské usnadní každodenní život. Skvělým pomocníkem v prvních měsících je audio nebo video chůvička. Na přehledném monitoru můžete sledovat, jak vaše dítě spinká a vy si v klidu vychutnáte třeba ranní kávu. Díky dosahu kolem 300 metrů získáte perfektní přehled odkudkoliv z bytu. 

Seřadit podle
Snadno a bezbolestně stimuluje odsávání a účinně odděluje vzduch od mléka.
manualní odsávačka mléka
Stimuluje prsa a snadno a bezbolestně odsává mateřské mléko.
Rychle odstraní z dětského nádobí všechny nečistoty i bakterie.
digitální audio chůvička
Jednoduchá dětská chůvička vám zajistí přehled nad vaším miminkem.
dětská váha 2v1
Praktická dětská váha má nosnost až 40 kg.
digitální audio chůvička
Jednoduchá dětská chůvička vám zajistí přehled nad vaším miminkem.
Digitální video chůvička Bayby umožňuje obousměrnou komunikaci pro ještě snazší domluvu. Nezklame vás ani v noci, kdy přepíná na infračervené vidění a ukáže vám teplotu v okolí dítěte. Má dosah až 250 metrů.
elektrický sterilizátor
Dezinfikujte dětské nádobí a zabraňte přenosu virů a bakterií na miminko. Společnost Bayby vytvořila elektrický parní sterilizátor s kapacitou až 6 lahví nebo 4 lahví s příslušenstvím, který odstraňuje nečistoty i organické zárodky a vy máte jistotu, že miminku krmením neublížíte.
ohřívač kojeneckých lahví 4v1
Ohřívač lahví během několika málo minut rovnoměrně ohřeje lahvičky i celé pokrmy.
Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví nabízí tři funkce v jednom. Zvládne ohřívat lahve i kompletní stravu a poslouží jako sterilizátor doplňků pro krmení, například dudlíků, saviček nebo příborů.
Slouží pro bezpečné a hygienické uchování šidítka a brání jeho ztrátě.
digitální audio chůva s LCD
4.0
(1)
Praktická dětská chůvička s obousměrnou komunikací vám zajistí přehled nad vaším miminkem.

Manuální a elektrická odsávačka mléka

V začátcích se hodí každá vychytávka, která vám pomůže sžít se s miminkem. Úlevu při kojení vám poskytne odsávačka, pokud máte přebytek mléka. Vhodná je ale hlavně v začátcích, aby se nastartovala laktace. Díky tomuto přístroji navíc můžete odsávat mléko do zásoby a skladovat jej v lednici či mrazáku pro případ, že nebudete doma. Vyberte si ze dvou variant, manuální či elektrickou odsávačku. Obě jsou velmi šetrné k jemné pokožce, snadno se vymývají a jsou skladné. Věrně napodobují přisátí dítěte a tím stimulují vaše tělo k produkci mléka. 

Praktický ohřívač kojeneckých lahví

Pokud krmíte z lahve, pak jistě oceníte ohřívač kojeneckých lahví. Multifunkční spotřebič dokáže nejen ohřát mléko nebo dětské příkrmy, ale i sterilizovat dudlíky a jiné příslušenství, což využijete minimálně do tří let věku dítěte. Na přehledném časovači si nastavíte dobu ohřevu a pokrm bude ve chvilce hotový. Už se nebudete muset trápit zdlouhavým ohříváním na plotně a hlídat zda není pokrm málo nebo moc horký. Ohřívač si navolíte na požadovaný čas i teplotu a budete mít stoprocentní jistotu, že vše bude tak akorát.

Sterilizátor pro dezinfekci dětského nádobí

Sterilizátor do mikrovlnky je další skvělou vychytávkou do domácnosti s malým miminkem. Účinně zbaví dětské nádobí bakterií a organických zárodků. Díky své kapacitě pojme až 6 lahviček najednou. Čištění a dezinfekce trvá celkem 5 minut, což vám značně ušetří čas ve srovnání s manuálním mytím. 

Dětská váha 2v1

Mějte přehled o přibírání vašeho dítěte zejména v kojeneckém a batolecím věku a vyberte si váhu s kapacitou do 40 kg. Ta je uzpůsobena malým i větším dětem, které většinou nechtějí vydržet v klidu na jednom místě. Na displeji se díky praktickým funkcím doberete skutečné váhy malého neposedy.