BAYBY

  (11)

Připravte si výbavičku pro vaše miminko. Vyberte si z kvalitních produktů od značky Bayby, které vám na mateřské usnadní každodenní život. Skvělým pomocníkem v prvních měsících je audio nebo video chůvička. Na přehledném monitoru můžete sledovat, jak vaše dítě spinká a vy si v klidu vychutnáte třeba ranní kávu. Díky dosahu kolem 300 metrů získáte perfektní přehled odkudkoliv z bytu. 

Seřadit podle
 • BAYBY BBM 7005

  digitální audio chůvička
  Jednoduchá dětská chůvička vám zajistí přehled nad vaším miminkem.
 • BAYBY BSB 4050

  dětská váha 2v1
  Praktická dětská váha má nosnost až 40 kg.
 • BAYBY BBM 7001

  digitální audio chůvička
  Jednoduchá dětská chůvička vám zajistí přehled nad vaším miminkem.
 • Snadno a bezbolestně stimuluje odsávání a účinně odděluje vzduch od mléka.
 • BAYBY BBP 1000

  manualní odsávačka mléka
  Stimuluje prsa a snadno a bezbolestně odsává mateřské mléko.
 • Rychle odstraní z dětského nádobí všechny nečistoty i bakterie.
 • 5.0
  (1)
  Digitální video chůvička Bayby umožňuje obousměrnou komunikaci pro ještě snazší domluvu. Nezklame vás ani v noci, kdy přepíná na infračervené vidění a ukáže vám teplotu v okolí dítěte. Má dosah až 250 metrů.
 • BAYBY BBM 7011

  digitální audio chůva s LCD
  4.0
  (1)
  Praktická dětská chůvička s obousměrnou komunikací vám zajistí přehled nad vaším miminkem.
 • BAYBY BBS 3010

  elektrický sterilizátor
  Dezinfikujte dětské nádobí a zabraňte přenosu virů a bakterií na miminko. Společnost Bayby vytvořila elektrický parní sterilizátor s kapacitou až 6 lahví nebo 4 lahví s příslušenstvím, který odstraňuje nečistoty i organické zárodky a vy máte jistotu, že miminku krmením neublížíte.
 • BAYBY BBW 2030

  ohřívač kojeneckých lahví 4v1
  Ohřívač lahví během několika málo minut rovnoměrně ohřeje lahvičky i celé pokrmy.
 • Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví nabízí tři funkce v jednom. Zvládne ohřívat lahve i kompletní stravu a poslouží jako sterilizátor doplňků pro krmení, například dudlíků, saviček nebo příborů.

Manuální a elektrická odsávačka mléka

V začátcích se hodí každá vychytávka, která vám pomůže sžít se s miminkem. Úlevu při kojení vám poskytne odsávačka, pokud máte přebytek mléka. Vhodná je ale hlavně v začátcích, aby se nastartovala laktace. Díky tomuto přístroji navíc můžete odsávat mléko do zásoby a skladovat jej v lednici či mrazáku pro případ, že nebudete doma. Vyberte si ze dvou variant, manuální či elektrickou odsávačku. Obě jsou velmi šetrné k jemné pokožce, snadno se vymývají a jsou skladné. Věrně napodobují přisátí dítěte a tím stimulují vaše tělo k produkci mléka. 

Praktický ohřívač kojeneckých lahví

Pokud krmíte z lahve, pak jistě oceníte ohřívač kojeneckých lahví. Multifunkční spotřebič dokáže nejen ohřát mléko nebo dětské příkrmy, ale i sterilizovat dudlíky a jiné příslušenství, což využijete minimálně do tří let věku dítěte. Na přehledném časovači si nastavíte dobu ohřevu a pokrm bude ve chvilce hotový. Už se nebudete muset trápit zdlouhavým ohříváním na plotně a hlídat zda není pokrm málo nebo moc horký. Ohřívač si navolíte na požadovaný čas i teplotu a budete mít stoprocentní jistotu, že vše bude tak akorát.

Sterilizátor pro dezinfekci dětského nádobí

Sterilizátor do mikrovlnky je další skvělou vychytávkou do domácnosti s malým miminkem. Účinně zbaví dětské nádobí bakterií a organických zárodků. Díky své kapacitě pojme až 6 lahviček najednou. Čištění a dezinfekce trvá celkem 5 minut, což vám značně ušetří čas ve srovnání s manuálním mytím. 

Dětská váha 2v1

Mějte přehled o přibírání vašeho dítěte zejména v kojeneckém a batolecím věku a vyberte si váhu s kapacitou do 40 kg. Ta je uzpůsobena malým i větším dětem, které většinou nechtějí vydržet v klidu na jednom místě. Na displeji se díky praktickým funkcím doberete skutečné váhy malého neposedy.