Doplněk stravy

Beggs Omega-3 EPA+DHA 90 kapslí

Značka: BEGGS

Beggs Omega-3 EPA+DHA obsahuje omega-3 kyseliny z kvalitního rybího oleje a je vhodný i pro těhotné a kojící ženy. DHA přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu v těle matky.

189

Cena za 1 kus: 2,10 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Beggs Omega-3 EPA+DHA 90 kapslí

50149542

Úvod

Beggs Omega-3 EPA+DHA obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, které přispívají k normální činnosti srdce*. DHA – kyselina dokosahexaenová také napomáhá udržení normální činnosti mozku a normální funkce zraku**, a navíc přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu v těle matky***. Doplněk stravy, vyrobený z kvalitního rybího oleje ze sardinek, je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Hlavní vlastnosti

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce *
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a pomáhá udržovat normální funkci zraku **
  • příjem DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem***
  • doplněno o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • vhodné pro těhotné a kojící ženy
  • testováno akreditovanou laboratoří
  • vyrobeno v ČR

Dávkování

Dospělí: 2-3 kapsle denně. Děti: 1 kapsli denně. Dostatečně zapijte vodou.


Složení

Rybí olej (ze sardinek), D –alfa –tokoferol, želatinová kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda). Alergeny jsou vyznačeny tučně. Bez lepku, bez laktózy, bez sóji.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 6 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

* Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. ** Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. *** Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj.: 250 mg DHA a EPA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.