Bella Baby Happy Pants vel. 3 Midi plenkové kalhotky 26 ks

Péče o dítě

Značka: BELLA
5.0
Plenkové kalhotky Bella Baby Happy Pants se snadno nandavají i sundavají a pomohou vám tak jednodušeji přebalit neposedné děťátko a udržet jej v suchu co možná nejdéle.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
245

O produktu

50126816

Když začne být děťátko aktivní, kroutí se při přebalování, kope nožičkama nebo se vám dokonce snaží utéct, může být výměna plenky náročnou každodenní výzvou. Pomohou vám nové plenkové kalhotky Bella Baby Happy Pants. Díky systému Quick& Easy bude výměna plenky bleskovou záležitostí a vaše děťátko se tak může rychle vrátit ke hraní a zkoumání světa. Plenky jsou navíc úžasně přizpůsobivé a pohodlné, takže dítě neomezují v pohybu a zároveň neprotečou. Nejsou parfemované, neobsahují latex ani chlór a jsou proto vhodné pro nejcitlivější pokožku miminek. Prodyšnost plenek pomáhá předcházet vyrážkám a opruzeninám a minimalizuje riziko podráždění. Velikost 3 sedí dětem s váhou přibližně 6 - 11 kg

Hlavní vlastnosti:

  • plenkové kalhotky pro děti 6 - 11 kg
  • snadno a rychle se nandavají i sundavají
  • neparfemované

Bella Baby Happy Pants vel. 3 Midi plenkové kalhotky 26 ks2


Použití

Před použitím je velmi důležité plenku aktivovat. Aktivace načechrá absorpční jádro, které je původně stlačené, a zvedne stojící manžety, které zabraňují postrannímu úniku. Plenku uchopte a několikrát roztáhněte, pak ji podélně přeložte a po vnější straně po celé délce pomačkejte a vytvořte tkz. korýtko. Plenku umístěte mezi nohy děťátka, ubezpečte se, že těsně přiléhá k tělu a zafixujte ji na těle dítěte pomocí elastických suchých zipů. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.